DreamBIG Forum залишився без Хакамади в Києві

222

У Києві скасували виступ на бізнес-форумі російської політикині Ірини Хакамади.

Вона пропонувала викупити Крим в України, повідомляє Facebook компанії Taryan Group, – пише Газета.юа.

“Ми робимо велику освітній захід і дуже хочемо надихнути наших гостей. Для цього ми запросили спікерів з різних куточків світу, щоб вони поділилися своїм життєвим досвідом і своїми цінностями. Ми хочемо вибачитися перед нашими гостями, за те, що один із запланованих спікерів – бізнес-тренер Ірина Хакамада – не виступить на DreamBIG Forum. Незважаючи на те, що ми провели первинну перевірку і погодили можливість її в’їзду з відповідними органами, ми змушені відмовитися від її виступу”, – йдеться в повідомленні.

Після анексії Криму Хакамада заявляла, що вважає дії Росії щодо Криму анексією і запропонувала купити у України півострів, виплативши відповідну контрибуцію.

“Так, це була анексія, незважаючи на референдум. Він був проведений в ситуації конфлікту, а не в нормальних умовах. Тому я, з одного боку, згодна з Явлінським в тому, що нам потрібен повторний легітимний референдум. Але з іншого – якщо, за Григорієм Олексійовичу, повторити референдум, навіть без єдиного нашого важливого солдата, навіть з ОБСЄ, то це все одно ні до чого не приведе. Тому що Україна все одно буде проти, навіть якщо переважна більшість проголосує за Росію”, – говорила Хакамада.