Дорогоцінні прикраси на руку – символ статусу і стилю

20365

Сучасні жителі мегаполісів шукають способи виділити свою красу, стиль і шарм. Вони створюють унікальні образи використовуючи не тільки одяг, але і прикраси. Одні вважають за краще багато яскравих аксесуарів, іншим до душі одне, але помітна прикраса з дорогоцінного металу, можливо з великим каменем або оригінальним дизайном. Благо, нинішня мода не сильно обмежує нас у виборі, а навпаки, підтримує всілякі експерименти, що підкреслюють індивідуальність і стиль.

Стараннями ювелірів, ми бачимо на вітринах величезну кількість красивих виробів на будь-який смак, колір і ціну. І якщо ви бажаєте порадувати себе або своїх близьких дорогою прикрасою, відвідайте сайт Укрзолото, адже тут ви можете купити браслет, ланцюжок, кільця, підвіску, сережки або вироби на релігійну тематику з золота і срібла найвищої якості. Уважні і досвідчені менеджери не залишать без відповідей всі ваші запитання, а також детально розкажуть про особливості кожної сподобалася вам моделі.

золоті прикраси
© Укрзолото

Види ювелірних прикрас на зап’ясті

Незважаючи на те, що це переважно жіночі аксесуари, чоловіки теж не проти прикрасити руку браслетом, що підкреслює імідж і добробут. Їх моделі, незалежно від матеріалу, зазвичай більш грубі і широкі, як і годиться чоловічим прикрасам.

Купити браслет для жінки можна найчастіше 3 видів: вузький, середній і широкий. Найтонші додають витонченості юним дівчатам з невеликими зап’ястями. Середні – відмінний вибір для щоденного надягання в будинку або на роботу. Вони підкреслюють статусність, зручні в носінні і не заважають займатися роботою. Широкі – привертають увагу, але не варто надягати відразу дві і більше такі моделі, щоб не створити занадто яскравий образ.

За ступенем жорсткості, браслети бувають жорсткі і м’які. Тут вибір залежить від ваших особистих переваг і того наряду, з яким ви плануєте надягати прикрасу. Універсальний дорогоцінний ланцюжок або тонкий обруч, що підходить під вечірні та повсякденні вбрання – актуальний вибір, адже ці моделі завжди в тренді.

золоті прикраси
© Укрзолото

Особливості догляду за виробами на руку з золота і срібла

  1. Як мінімум раз на рік, а краще раз в 6 місяців, займайтеся чищенням своїх коштовностей. Для цього скористайтеся послугами ювелірної майстерні або зробіть все самостійно, наприклад, використовуючи мильний розчин і м’яку ганчірочку.
  2. Знімайте браслет на ніч, під час прийняття душу або при виконанні домашніх робіт, особливо з агресивними хімічними засобами.
  3. Зберігайте прикрасу в спеціальній скриньці з м’яким покриттям, яке вбереже від потемніння і подряпин.

Любіть себе і не шкодуйте грошей і часу на створення такого образу, який сподобається вам і оточуючим. Відвідайте сайт Ukrzoloto сьогодні, щоб вже найближчим часом купити браслет і порадувати себе розкішною дорогоцінної обновкою.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини