Добірка 9 кращих книг, які надихнуть вас на звершення у Новому Році

16874

«Книга повинна бути сокирою, здатною розрубати замерзле море всередині нас.» – писав Франц Кафка. І хоч одному з найвидатніших німецькомовних письменників двадцятого століття йшлося не про літературу, яка робить світосприйняття більш позитивним (або радше – не тільки про неї), ми вирішили зібрати саме такі книги. Ці твори надихають на творчість, роботу над собою, навчання.

1. Елізабет Ґільберт. Велика Магія

Авторка гучного бестселера «Їсти, молитися, кохати», здавалося б, не може перевершити себе, але вона це зробила. Вона розповідає про те, як звільнити свій мозок від страху, аби там було більше місця для творчості.

2. Вадим Зеланд. Простір варіантів

Перша книга Вадима Зеланда про надзвичайні речі і віру, яка допомагає їх сприймати. Автор запевняє, що його, здавалося б, зухвалі поради — допоможуть навчитись керувати власною долею та будувати своє майбутнє.

3. Пауло Коельо. Алхімік

Неймовірна популярність цього автора почалась саме з книги Алхімік. Сюжет розкриває таку мотивувальну історію, що не можливо залишитись до неї байдужим. Її читали та видавали у 117 країнах світу і у всіх цих країнах нею захоплюються. Тож якщо ви її ще не читали — зараз саме час.

4. theUKRAINIANS II: історії успіху

У книзі зібрано 20 розмов з відомими та успішними українцями, які показали, що можливо залишатись українцем, котрий не поступається своїм ідеалам і при цьому реалізувати свої мрії та плани. Адже лише так ми збудуємо нову країну. У цій книзі вони діляться своїми історіями успіху.

5. Нейл Фьоре. Легкий спосіб почати нове життя

Ми часто щось обіцяємо собі, але рідко тримаємо перед собою обіцянку. Як позбутись невпевненості, ліні, відкладання справ на потім -вчить автор цієї книги. Він вчить не ускладнювати, а діяти, адже лише дія здатна привести до мети.

6. Кейт Ферацці. Ніколи не їжте наодинціЗ дитинства нас вчили, що діставати щось “по блату” це погана звичка. Але чому ж тоді всі успішні люди нею користуються? Найгарнішу жінку не будуть помічати модельні агентства, якщо вона сама до них не прийде. Найталановитішого кухаря не помітить жоден ресторан, якщо він готуватиме тільки для своїх близьких друзів (хіба що серед них є власних ресторану). Часто талановиті люди залишаються непоміченими, адже не вміють користуватись особистими зв’язками. Автор книги розповідає, як зав’язувати корисні знайомства, підтримувати та користуватись ними. А враховуючи, що він успішний бізнесмен — слід прислухатись цих порад.

7. М. Дж. Райан «Цього року я …»

Якраз для тих, хто любить давати собі обіцянки та складати плани на наступний рік. Автор книги зібрала свої знання з психології, нейрофізіології та філософії аби розібратись у тому, що ж саме повинно допомогти людині здійснити заплановане та втілити власні мрії.

8. Роберт Келсі. Код впевненості. Чому розумні люди бувають не впевнені в собі і як це виправити

Багатьом дійсно талановитим людям просто не вистачає впевненості у собі, аби досягти успіху і заявити про себе світу. Автор спирається на численні дослідження та власний життєвий досвід і дає поради, як впоратись із невпевненістю та страхом на шляху до своїх цілей у будь-якій сфері життя.

9. Брайан Трейсі. Вийди з зони комфорту


Книга, котра перекладена на 40 мов. Її тираж сягає більш ніж мільйона і у багатьох країнах цю книжку вважають №1 посібником із саморозвитку.

У ній зібрані результати тридцятирічних досліджень щодо розподілу власного часу, вирішення складних завдань та виходу із зони комфорту.
В ній коротко викладено список із 21 основних порад, котрих потрібно дотримуватись аби стати успішним.

Автор звертається в перу чергу до людей, які працюють у бізнес-сфері, але книга стане безумовно корисним посібником для людей усіх спеціальностей.

автор Вікторія Демидюк спеціально для vsviti.com.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини