“До наступу холодів треба завдати РФ суттєвої поразки, є конкретні сценарії”, – ОП

399

Україна усіма силами прагне завдати суттєвої поразки росії на будь-якому напрямку. Це принесе дуже чутливі проблеми російській армії.

Таку думку в інтерв’ю озвучив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк, передає 24 канал.

Він пояснив, що поразка на будь-якому напрямку погіршить забезпечення росіян та посилить деморалізацію. Простіше кажучи, виникнуть панічні настрої в росії, почнуться питання: “За що ми вмираємо в такій кількості?”, “Чому так довго?”, “Чому все йде “по плану”, про який постійно говорить пан путін?”.

І є конкретні сценарії і плани, які, зокрема, охоплюють строки, коли треба звільнити чи деблокувати якусь територію. Саме про це президент говорив і конгресменам, і публічно: ми ці плани напрацювали, але вони мають бути ресурсно забезпечені,– заявив Подоляк.

Водночас він додав, що війна – це динамічний процес. Це постійна зміна тактичних цілей.

“Безумовно, росія має достатньо велику кількість ресурсів, щоб спробувати переламати хід війни, який для них, давайте відверто, виходячи з тих цілей, які вони проговорювали з самого початку, складається невдало. Вони теж шукають можливості завдати нам поразки і концентрують ударні угрупування на тих чи інших напрямах”, – зазначив радник глави Офісу Президента.

Україна не залишить росії Херсон

Подоляк сказав, що з точки зору військової справи набагато краще говорити не про конкретні спецконтроперації, а в цілому про можливість деблокади.

“І ми про це говоримо: для нас неможливо уявити, що Херсон залишиться в окупантів. Це принципово. Ба більше, події на Антонівському мосту показують, що для нас принципово звільнити саме Херсон. Бо це дуже велике місто. І тому певні дії (для цього – 24 канал) наша армія робить вже сьогодні”, – підсумував Михайло Подоляк.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини