До фіналу національної ресторанної премії «Сіль 2018» увійшли 13 львівських закладів

1320

Фіналістами національної ресторанної премії «Сіль 2018» стали 13 львівських ресторанів, та ще два заклади у Львівській області. Списки фіналістів оприлюднили на сайті премії.

Повідомляє Zaxіd.net

У номінації «найкраща кав’ярня» Львів представляє лише один заклад – «Світ кави». За звання найкращого м’ясного ресторану змагатимуться львівські «Реберня під Арсеналом» та «Перша грильова ресторація м’яса і справедливости». Bar Mushly змагатиметься за перемогу у номінації «найкращий рибний ресторан».

У номінації «найкращий ресторан української кухні» змагатиметься «Ресторація Бачевських». А ресторан Tante Sophie претендує на звання найкращого ресторану національної кухні.

За звання ресторану з найкращою картою вин змагатимуться львівський Vinoteca Praha Wok & Wine та DE VINE, що розташований у комплексі Edem Resort Medical & SPA у селі Стрілки на Львівщині. А в номінації «найкращий пивний ресторан» Львів представляє «Театр пива “Правда”».

«Цукор» претендує на звання найкращого міського кафе. А найкращим заміським рестораном можуть стати «Голодний Микола» або TERRACE, яка розташована в Edem Resort Medical & SPA у Стрілках.

У номінації «найкраще кафе-пекарня» змагаються два львівські заклади: «Живий хліб» та Baguette. А «Ресторація над Цукернею» може стати відкриттям року.

У категоріях «найкраща кондитерська», «найкращий бар», «найкращий паб», «найкращий ресторан при готелі», «найкращий бар» та «найкращий street-food». У кожній номінації змагаються 8-9 закладів. Лідирують за кількістю претендентів на звання найкращих Київ та Одеса.

До 31 жовтня усі номіновані ресторани оцінюватимуть експерти, зважаючи на чотири головні показники: «кухня», «сервіс», «амосфера», «спеціалізація». Переможців назвуть у грудні.

У 2017 році премію «Сіль» не завоював жоден ресторан зі Львова, і лише у номінації «найкращий заміський ресторан» переміг ресторан Edem у комплексі Edem Resort Medical & Spa.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини