Дівчата з Івано-Франківська продають домашні смаколики, щоб зібрати гроші на потреби ЗСУ (ФОТО)

680

Десятирічна Таня Пилипів і дванадцятирічна Ангеліна Марченко продають в Івано-Франківську лимонад, домашню випічку та саморобні свічки, щоб зібрати кошти для українських військових.

Протягом чотирьох днів дівчата продають смаколики, за цей період вони зібрали понад 2,5 тисяч гривень.
Дана ініціатива щодо допомоги українським військовим виникла у Тані під час навчання, передає  “Галка“.

«Коли я була на уроці, то вчителька розповідала що є діти, які так роблять, це нас і надихнуло таке зробити», – повідомляє Таня Пилипів.

Таня Пилипів і Ангеліна Марченко розповідають, що таким чином вони хочуть подякувати ЗСУ за те, що не відчувають російської агресії і не чують вибухів.

«Ми хочемо допомогти їм, і так подякувати за те, що вони захищають нас, і що ми прокидаємось кожного дня і бачимо світле небо. Також ми дуже вдячні людям, що вони нам допомагають і дають кошти. Коли ми були на стометрівці і продавали там солодощі, до нас підійшов один чоловік і купив усе, що ми мали. Це було дуже приємно і ще завдяки йому ми не потрапили під дощ», – розповідають дівчата.

Сьогодні юні волонтерки продавали пиріг «шарлотка», ведмедиків з шоколадною начинкою, а також вони власноруч приготували лимонад. Раніше робили кольорові, воскові, ароматизовані свічки.

“Дівчатка самі печуть, але ми (мами) допомагаємо їм, все роблять під нашим наглядом. Люди їх дуже підтримують, купують у них, вчора їх пригостили шоколадкою. Ангеліна і Таня дуже надихають. Кошти, які вони збирають, планували передати у благодійний фонд, а тепер подумали, що краще у військову частину на Чорновола, бо там є знайомий військовий. Я дуже підтримую дівчаток, ми всі хочемо чимось допомогти. Те, що вони самі запропонували таку добру справу – це дуже тішить”, – розповідає мама однієї зі школярок Ірина Пилипів.

Ціль школярок – зібрати 5 тисяч гривень.  Їх з благодійними солодощами можна зустріти на франківській стометрівці та на вулиці Хоткевича, поблизу магазину «Дарницький».

фото Ірини Пилипів

 

 

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини