Девід Бекхем використав трек українського гурту «ДахаБраха» для свого бренду

2879
Великобритания. Лондон. 8 февраля. Футболист Дэвид Бекхэм на церемонии вручения премий Британской академии кино и телевизионных искусств BAFTA. Zuma/ТАСС Feb. 8, 2015 - London, England, United Kingdom - David Beckham attends the EE British Academy Film Awards at Royal Opera House. (Credit Image: © Ferdaus Shamim/ZUMA Wire)

Англійський футболіст Девід Бекхем опублікував рекламний ролик власного бренду House 99, в якому звучить композиція Sho Z-Pod Duba українського гурту «ДахаБраха».

Англійський футболіст Девід Бекхем опублікував рекламний ролик власного бренду House 99, в якому звучить композиція Sho Z-Pod Duba українського гурту «ДахаБраха», повідомляє Громадське.

Бренд House 99, назва якого відсилає до року весілля Девіда і Вікторії Бекхем, спеціалізується на продуктах для чоловіків, що включають засоби і інструменти по догляду за шкірою і волоссям.

Як повідомила Громадському арт-менеджер гурту Ірина Горбань,  переговори і залагодження формальностей щодо використання треку тривали близько 6 місяців.

«Ми тішимося, що наша музика може бути доречною в будь-яких сферах життя, а також в будь-яких країнах світу» — сказала вона.

«ДахаБраха» — український етно-хаос гурт, що був сформований Владом Троїцьким у театрі «Дах». На рахунку команди більше 5 окремих альбомів («На добраніч», «Ягудки»,  «На межі», «Light» та «Шлях») і один, записаний разом з білоруським тріо PortMone («Хмелева project»).

Раніше музику DakhaBrakha використовували в якості саундтреків для канадського фільму «Урожай Диявола», українського мультфільму «Мавка: Лісова пісня» і американського серіалу «Фарго».

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини