Держкіно перевірить серіал “Чужа доля”, що вийшов на каналі “Україна”

229

“Детектору медіа” з власних джерел стало відомо, що серіал було знято в Росії у 2015 році та в оригіналі він має іншу назву – “Чужая милая”.

Перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін повідомив “Детектору медіа”, що відомство перевірить серіал ще раз.

“До нас кожного дня звертаються виробники серіалів, компанії, які подають телесеріали, а також телеканали, які отримують прокатні посвідчення. В міру власних можливостей ми намагаємось перевіряти всю інформацію стосовно того чи іншого продукту. Але це не означає, що ми каральний орган, який одразу розпізнає злочинця. У нас немає функції детективного агентства на жаль, або на щастя. Після вашого звернення я підніму це питання по серіалу. Тому ми обов’язково ще раз перевіримо цей серіал”, – сказав пан Неретін.

Серіал “Чужая милая” був знятий для телеканалу “Россия-1” у 2015 році кінокомпанією “Мотор фильм студия”. Зйомки фільму проходили у травні-липні 2015 року  у Росії. Режисер фільму – Дмитро Фікс. Ролі виконали: Анастасія Заворотнюк, Олександр Бухаров, Анна Уколова та інші.

На телеканалі “Україна” серіал вийшов у неділю, 21 січня, о 17:00 та у понеділок, 22 січня, о 13:50 під назвою “Чужая судьба”.

“Детектор медіа” звернувся до телеканалу “Україна” по коментар, у якому поцікавився, чим відрізняються серіали.

Юлія ШЕСТАКОВА, Детектор медіа