“Державою повинна керувати еліта, а не клоун з Кривого Рогу!”: Зеленський випустив новий рекламний передвиборчий ролик (відео)

10598
зеленський

Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський випустив новий рекламний передвиборчий ролик:

“Ти розумієш як зміниться твоє життя?! Ти будеш мало спати, небачити дружину і дітей! Ти розумієш що це не зйомки серіалів?! Ти клоун куди ти лізеш? Державою повинна керувати еліта, а не клоун Кривого Рогу!”

4 березня кандидат в Президенти Володимир Зеленський зустрівся з представниками провідних зарубіжних ЗМІ: The New York Times, Bloomberg, Le Figaro, Atlantic Council, The Economist, Der Spiegel, The Washington Post та інших. Про зустріч команда Зеленського розповіла у себе в соцмережах, але суть півторагодинної дискусії вирішила не розкривати. З різних джерел ми відновили бесіду лідера «Кварталу» з журналістами і коротко її переказуємо, повідомляє видання theБабель.


Про ПриватБанк

Якщо в судах буде доведено, що кошти були виведені з ПриватБанку, то 100% ці гроші повинні повернути в бюджет країни.

Про бізнес

Дуже дорожу своєю свободою, тому у мене немає ніяких зобов’язань перед власниками каналів. Вже розпочато процес виходу з групи компаній «Квартал 95». До парламентських перегонів хотів би бути поза всіма контрактів, пов’язаних з бізнесом.

Про парламентські вибори

Після президентських перегонів будемо готуватися до парламентської. Руслан Стефанчук, ідеолог партії «Слуга народу», глобально займається структурою законопроектів. Зараз ми їх розробляємо.

Займаємося пошуком фахівців. Зустрічалися з антикорупціонеом Русланом Рябошапкою – офігенний хлопець і фахівець, хотів би бачити його в нашій команді. У нашій команді є ще Іван Баканов, ми з ним з дитинства. Він – головний юрист компанії «Студія« Квартал 95 », а Діма Разумков – політолог.

Про МВФ

Будемо продовжувати відносини з МВФ і будемо робити все, що зобов’язані. Саша Данилюк [колишній міністр фінансів] – наш економічний консультант. Сьогодні у нас все – в статусі експертів. Ми не роздаємо посади, бо не маємо права. Немає ніякого мандата.

Про Путіна, війну і переговори з Росією

Я б хотів запитати: а що таке, в чому причина, чому ви прийшли на нашу землю? Це просто дискусія називається. Хотів би домогтися, щоб їх умови були зафіксовані на офіційному папері. Немає сенсу питати, чи є їх війська. Ми знаємо, що вони є, а він [Путін] говорить, що немає. Як тільки у нас з’явиться офіційний документ, думаю, ми будемо трохи ближче до вирішення питання.

Якщо є хоч якась можливість закінчити війну, повинні зробити все, щоб припинили вмирати наші люди. Потрібно припинити стріляти. Мінські домовленості не працюють, потрібно розширювати стіл переговорів, залучати до цього Великобританію і США. Звичайно, потрібно говорити з представниками РФ. Як – потрібно ще обговорювати. Мені подобається план Курта Волкера [спецпредставника США з питань України]: лінія розмежування, миротворча місія, а потім захищаємо маленькі села і переходимо до Луганська і Донецька.

Інформаційна війна повинна бути виграна. Повинен з’явитися російськомовний канал європейського рівня з офісами в Європі і США.

Про Крим

Ми не продаємо своїх людей і території. Не продаємо і не змінюємо. Чи не поступимося Кримом. Це наша територія, наша земля.

Про Коломойського і каналі «1 + 1»

Згідно зі статистикою, люди не вірять в те, що я – маріонетка Коломойського. Люди точно відчувають мене, і ми не перший день знайомі з народом України. Вони вибирають Президента, що не Коломойський.

Що стосується охорони [в оточенні Зеленського був помічений охоронець Коломойського], ми звернулися до каналу «1 + 1», вони дали нам компанію, яка надала охоронців. Ми взяли цю компанію і платимо їй. Я з цими людьми не дружу, і родичем ніколи не був.

У нас є відносини з «плюсами», я веду фінансові переговори, але якщо я виходжу з бізнесу, про що мова?

Навіщо йде в президенти

Мені 41 рік, я дуже багато зробив у своїй професії. Емоційно не передам своє ставлення до України, але це більше, ніж борг. Ми винні своїй країні, вона нас підняла. Для мене країна – перш за все люди. Проблема в тому, що люди їдуть. З’явилися два реальні лідери – я і Слава Вакарчук. Один сказав: «Ні», а другий – я. Хочу привести у владу професійних і порядних людей. Хотів би поміняти настрій і тембр політичного істеблішменту, наскільки це можливо.

Про олігархів і їх ЗМІ

Вони [олігархи] не повинні впливати на політичні процеси. З ними потрібно говорити, встановлювати жорсткі правила. Вони не можуть купувати партії і окремих людей – це кримінал. Але у них величезна кількість підприємств. Якщо піти проти них війною, люди втратять робочі місця, в країні буде ще один Майдан. Думаю, вони готові до розмови. Потрібно піднімати питання про повернення виведених коштів в Україну.

Не повинно бути ніякого впливу на медіаресурси, інформаційну атмосферу в країні. Потрібно розглядати канал як бізнес, але інформаційний блок не повинен їм [олігархам] підкорятися. Можна створити спецорган, який займається контролем інформаційної політики. Вони [олігархи] повинні бути портфельними інвесторами в телебаченні.

Про серіал «Слуга народу»

Ідея «Слуги народу» з’явилася за 11 років до виходу серіалу. Вона називалася «Молода країна». Уже тоді, в 2003-2005 роках, ми всі хотіли змін. Тому рекламний чи це хід – не впевнений. Чи використовуємо ми це як підтримку нашої кампанії – так, ви це бачили. З точки зору піару, це сильна історія.

Про головного героя «Слуги народу» президенті Голобородько

Мої життєві принципи такі ж. Особливо мені подобається питання, чому ви не їздите на велосипеді, як він. Тому що мені погрожують. Але це не головне, чесно кажучи. Головне – бо холодно.

Про зовнішню політику

Будемо рухатися до вступу в ЄС і НАТО. В Конституції це вже зафіксовано, але все ж це питання до українців. І тут я бачу дійсно один з головних принципів нашої програми і внутрішніх принципів – народовладдя. Повинен бути референдум, і українці повинні вирішувати, куди вони вступають.

Якщо говорити, з ким би я хотів зустрітися, мені чесно подобається [президент Франції Еммануель] Макрон. Хотів би зустрітися з президентом США – мені цікаво. Але ще рано про це говорити, і поки нас туди не кличуть

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини