Де відсвяткувати Новий рік у Львові: ТОП-5 альтернатив закладам

18682

Де відсвяткувати Новий Рік у Львові. Альтернатива закладам

Новий 2019-й рік можна зустрічати по-різному. Tvoemisto.tv підготувало перелік альтернатив закладам та домашнім посиденькам.

Новий рік в Органному

Поціновувачі класичної музики можуть провести 2018-й рік під звуки органу. Тим паче, у Львівському органному залі це можна буде зробити двічі: спершу о 14:00, а потім о 16:00. За органом – Надія Величко та Олена Мацелюх. Цього вечора можна буде послухати Баха, Штрауса, Чайковського, а також різдвяні мотиви Франка та Гільмана

Квитки в продажі на концерт о 14:00, а також о 16:00 .

Новорічний Виб-УХ 2019

Новорічна вечірка від Української молоді-Христові. В програмі – Божественна Літургія в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, прогулянки Львовом, новорічний кінозал, фотозони, танці та святковий фуршет.

Святкування почнеться о 21:30 і триватиме до 06:30. Для членів Української молоді-Христові святкування коштує 320 гривень, для всіх інших – 350 гривень. Кількість місць обмежена, тому напередодні потрібно зареєструватися.

Концерт біля Львівської Опери

О 23:00 Львівський оперний театр перетвориться на арт-об’єкт: на фасаді будівлі проведуть відеомапінг-шоу в супроводі музики гурту Lirwak. Дійство біля головної ялинки міста триватиме годину, а за 10 хвилин до опівночі шоу набуде форм історії про Різдво, створеної на основі віршів Богдана-Ігоря Антонича і гуцульських приповідок.

Концерт біля кіноцентру Довженка

Аналогічне відеомапінг-шоу проведуть і на Сихові. Музичний супровід біля кіноцентру Довженка створить гурт «Ягоди». Для шоу біля кіноцентру Довженка спеціально змонтують 16-метрову сцену, а в шоу переважатимуть етнічні мотиви. Святкування триватиме орієнтовно до 01:00.

Ніч на Погулянці

Ні, це не романтичне дійство, не театралізований виступ і навіть не відеомапінг. Ніч на Погулянці – це забіг на три кілометри для всіх, хто бажає відмовитися від традиційного святкування Нового Року. Реєстрація триває до 31 грудня включно. По плану святкування з 22:30 до 23:30 всі учасники отримають стартові номери, після чого почнуть забіг.

За умови попередньої реєстрації участь в святкуванні коштує 100 гривень, в день змагань – 200 гривень.

Фото з відкритих джерел

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини