“Даня, і Устим Голоднюк, і Назар Войтович мають бути символом для підростаючих поколінь” – Притула згадав про юних активістів

335
"Даня, і Устим Голоднюк, і Назар Войтович мають бути символом для підростаючих поколінь" - Притула згадав про загиблих юних активістів

У Міжнародний день волонтера Сергій Притула згадав юних активістів, які за різних обставин не стало під час Революції Гідності.

Телеведучий зазначив, що ці імена мають стати символами для сучасної молоді.

Випав з ФБ на 8 днів. Відверто, руки не доходили. А до приватних повідомлень ще кілька днів не дійдуть.

8 днів насичених полярними емоціями і справами.

Відзнявся у пілотному випуску нового розважального шоу на Новому каналі, передав снайперам з 93-ї хороший приціл, зустрічався із студентами у Києві та Дніпрі (Шевченка і митної справи, відповідно), роздрукував банер і, разом зі своїми вар’ятами, долучився до мільйонів голосів, які вимагають присвоїти харківській школі №11 ім’я Дані Дідіка.

фото: Сергій Притула/Facebook

До теми: “14 років тому я переїхав з Тернополя до Києва… Підкорювати столицю я «понаєхал» з гарячим серцем і однією сумкою…” – Сергій Притула

Крім цього “гахнули” з вар’ятами концерти у Полтаві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі. Ну і на десерт – 6 випусків нового сезону “Суперінтуіції”.

Воно і, ніби, з одного боку, втома… а з іншого – велика радість від усіх цих зустрічей і справ. Круті студенти, біля яких і сам молодієш, круті офіцери, яким вдячний за спокійний сон своїх дітей, круті глядачі, з якими концерти перетворилися на “квартирники”, круті колеги, з якими що нові, що старі проекти знімати – одне задоволення. І Даня, який, як і Устим Голоднюк, і Назар Войтович, може і має бути символом для підростаючих поколінь. Було б бажання у “верхів”. А їх, якщо тиснути з різних боків, то воно і з’явиться!

Усім гарного вечора і добрих справ!

Випав з ФБ на 8 днів. Відверто, руки не доходили. А до приватних повідомлень ще кілька днів не дійдуть.8 днів насичених…

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Mittwoch, 4. Dezember 2019

До теми:

Найбільша дурня – це робити вигляд, що тобі не страшно тоді, коли тобі дуже страшно;)))!Буде що згадати на старості. Та кого я обманюю, мені і зараз є що згадати;))))))!!!Піски. Жабуньки. Весна 2016.З Днем Волонтера, браття і сестри!

Gepostet von Сергій Притула – офіційна сторінка am Mittwoch, 4. Dezember 2019

Роксоляна Панич для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.