ЧЕСНО: Судді, які задовольнили позов Коломойського про повернення ПриватБанку, приховували майно

3334

Троє суддів, які задовольнили позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку, – недоброчесні. Це головуючий суддя Качур Ігор Анатолійович, а також судді Келеберда Володимир Іванович та Амельохін Віталій В’ячеславович.

Як заявили в громадському русі ЧЕСНО, Качур Ігор у деклараціях за 2013 та 2014 роки не вказав, що йому належить квартира.

Володимир Келеберда, за даними «Бігус.інфо», ймовірно фіктивно розлучився з дружиною аби приховати майно від декларування: він подавав документи для заміського будівництва, однак у результаті власницею будинку стала дружина, з якою він напередодні розлучився. Та за свідченням консьєржів, суддя та його колишня дружина продовжують проживати разом.

Амельохін Віталій є одним із суддів Окружного адміністративного суду Києва, якому у 2013 році було надано службове житло у Києві. За даними реєстру судових рішень, він подав позов щодо зобов’язання голови суду звернутися із вимогою виключити квартиру із числа службових і передати судді у постійне користування, який було задоволено. У такий спосіб суддя унеможливив передачу вищевказаної квартири іншим державним службовцям, які потребуватимуть службового житла, після звільнення Амельохіна з посади судді та фактично використав своє службове становище в особистих цілях.

Також, у 2013 році своїм рішенням Володимир Келеберда забороняв ВО «Свобода» та іншим суб’єктам, що реалізують право на мирне зібрання проводити мітинги біля будівлі Гостинного двору.