Через перший суттєвий снігопад укргідрометцентр оголосив штормове попередження

962

Удень 14 листопада та вночі 15 листопада у Житомирській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Черкаській та Кіровоградській областях ітиме сніг з дощем. Тимчасово утвориться сніговий покрив висотою до 3-6 см. Місцями буде налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах – ожеледиця.

Про це повідомляє ТСН

Очікуються незначні ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць (1 рівень загрози “зелений”). Штормове попередження оголосив Український гідрометцентр.

СЕРЕДА, 14 ЛИСТОПАДА

Хмарно з проясненнями. У західних областях дощі. У Житомирській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Черкаській та Кіровоградській областях погіршення погодних умов: удень сніг з дощем, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. На решті території країни без істотних опадів.

Вітер південно-східний з переходом в західній частині на північно-західний, 5-10 м/с, у Приазов’ї окремі пориви 15-18 м/с.

Температура у західних областях уночі 1-6°С тепла, вдень 5-10°С, на Закарпатті до 14°С тепла. На решті території вночі 1-6°С морозу, на Сумщині до 10°С морозу, вдень від 2°С морозу до 3°С тепла, на півдні країни 2-6°С тепла.

Київ. Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, удень погіршення погодних умов: сніг з дощем, слабке налипання мокрого снігу та ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4°С морозу, вдень близько 0°С.

Київщина. Вдень 14 листопада та вночі 15 листопада погіршення погодних умов: сніг з дощем (тимчасове утворення снігового покриву висотою 3-6 см), місцями ожеледь та налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

ЧЕТВЕР-П’ЯТНИЦЯ, 15-16 ЛИСТОПАДА

Хмарно з проясненнями. 15 листопада вночі у західних, північних, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Одеській областях, удень на Прикарпатті, в Криму і місцями в Приазов’ї, 16 листопада місцями на Прикарпатті, у південній частині, Донецькій та Луганській областях невеликий дощ та мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. На решті території без опадів.

Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 7-12 м/с, у південних, східних та Дніпропетровській областях місцями пориви 15-20 м/с.

Температура у західних областях уночі 0-4°С тепла, вдень 3-8°С тепла. На решті території вночі та вдень від 2°С морозу до 3°С тепла, у східних областях, 16 листопада також у північних та більшості центральних областей уночі 3-8°С морозу.

Київ. Хмарно з проясненнями. Без опадів, лише вночі 15 листопада невеликий мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень близько 0°С (вночі 16 листопада 4-6°С морозу).

СУБОТА-НЕДІЛЯ, 17-18 ЛИСТОПАДА

17 листопада переважно без опадів, лише на півдні країни, 18 листопада в Україні невеликий мокрий сніг.

Температура вночі 1-7°С морозу, вдень від 2°С морозу до 4°С тепла, на Закарпатті 3-8°С тепла.

У Криму невеликі опади переважно у вигляді дощу. Температура вночі 0-6°С тепла, вдень 3-9°С тепла.

Київ. 17 листопада переважно без опадів. 18 листопада невеликий мокрий сніг. Температура вночі 2-4°С морозу, вдень 0-2°С тепла.

ПОНЕДІЛОК-П’ЯТНИЦЯ, 19-23 ЛИСТОПАДА

Без істотних опадів.

Температура вночі від 1-7°С морозу, вдень від 3°С морозу до 3°С тепла.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини