“Боявся створити незручності мамі” – у Києві прощаються із розвідником В’ячеславом Куцмаєм

994

У Києві прощаються з розвідником 24-ї механізованої бригади імені короля Данила В’ячеславом Куцмаєм, який загинув на Донбасі 21 травня.

На панахиду у Михайлівський собор прийшли близько 100 людей, повідомляє корреспондент Gazeta.ua

Серед присутніх – бойові побратими та волонтери. Також – ветерани батальйону НГУ “Донбас”, в якому починав службу Куцмай.

GAZETA.UA © Юлія Пасічник

“Спокійний, тихий. Панічно боявся створити незручності своїй мамі. Вперше, коли потрапив до госпіталю, просив, шоб не казали його матері,” – розповів його командир на прощальному слові. Служив із загиблим 2015 року.

Куцмай загинув у бою за селище Південне, що на Донеччині. Розвідник відправився з протидиверсійним загоном на перехоплення ворожої диверсійної групи.

Частина ветеранів образилися, що інформацію про похорон не достатньо поширили.

31-річний Вячеслав Куцмай з позивним “Цинк” народився в Києві. Військовослужбовець взводу розвідки 24-ї омбр. Навчався на юридичному факультеті Київського національного економічного університету. Із 2014 року служив у батальйоні спецпризначення НГУ “Донбас”. Пройшов бої за Іловайськ. Потрапив у полон і був звільнений під час великого обміну в грудні 2014-го.
Влітку 2017 року під час служби в лавах 72-ї механізованої бригади, Куцмай був поранений в районі шахти “Бутівка” внаслідок розриву 120-ї міни: осколок важко травмував руку.

GAZETA.UA © Юлія Пасічник
GAZETA.UA © Юлія Пасічник