Блогер: “Я впевнений: якщо Супрун буде міністром, ми досягнемо реформи”

488

А за ляшка так і будуть голосувати люди, які виступають проти вакцин, заряджають воду і п’ють мочу. Це якраз його рівень…

Про це у дописі Eugeny Spirin.

“Та з Супрун, хоча би, зручно. Коли людина за відставку Уляни – одразу зрозуміло, що перед тобою мізки макаки після лоботомії. Я колись працював як санітар у морзі 5 довгих років. І постійно зустрічався зі світом лікарів, медицини і того, в якому вона стані.І ось мене так веселить цей базар про ” доктор смерть “, ” знищила нашу медицину ” та інші дурниці, які зазвичай льються з роту таких, як Ляшко.

Так хочеться їм сказати: хлопці, нашій медицині триндець настав вже давно. Вона повільно і вірно, вмирала в конвульсіях пострадянської системи. Ні, ніякої медицини і не було. Були занедбані поліклініки, лікарі з низькими зарплатами і відсутність всього у регіонах, від вати до зеленки. Ось це все було, а медицини – ні. Це був апарат штучного дихання для людей, які скучали за “там все буде безкоштовно і жити буде в кайф”. Не буде. Безкоштовні лише слова популістів. А потім прийшла Супрун і з’явилась рухи у напрямку реформи. Так, не так швидко, так, важко. Так, повільно. Але поки всі ці Мосійчуки та їхні бабусі живі, то взагалі вражає, що реформа діяла.

Тому я впевнений: якщо Супрун буде міністром, ми досягнемо реформи. А за ляшка так і будуть голосувати люди, які виступають проти вакцин, заряджають воду і п’ють мочу. Це якраз його рівень”.

А зато с Супрун удобно. Когда человек за отставку Уляны — сразу понятно, что перед тобой мозги макаки после лоботомии….

Gepostet von Eugeny Spirin am Dienstag, 5. Februar 2019

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine