Бандерівський гороскоп на грудень

2844

Журналісти Depo.ua склали бандерівський гороскоп на грудень 2018 року. Жартівливий, але в кожному жарті є крапка істини…

Овни-бандерівці, яким давно не вистачало клопоту в житті, в грудні нарешті отримують шанс знайти його собі на обидва роги. Викопати нову криївку, створити власний рой чи започаткувати маленького бандерівця – все вам буде під силу. В спілкуванні з коханою людиною зірки радять проявити більше терплячості і бути чесними.

Ще зірки чогось вважають, що у вас є зайва вага і радять в грудні її позбавитися. Особисто ми вважаємо, що головне не застрягати на виході з криївки.

Для прагматичних людей грудень – це місяць настільки ж затратний, наскільки і святковий, тому Тільці-бандерівці займатимуться роботою більше ніж особистим життям. Особисте життя на цьому фоні почне замислюватися, чи не пустилося кохане теля берега і активізує всі свої шарми, чакри і харизми.

Не забудьте скористатися з цього.

Тільцям-бандерівцям, які довго не мали клопоту і щось десь ся занудили зірки радять піти вчитися новій професії. В фінансових справах здалеку лунають романси, тож скоріше впорядкуйте свої справи або пошукайте підробіток.

Щодо Близнюків-бандерівців зірки вирішили дозволити собі провокацію і радять запропонувати свій суповий набір (руку і серце) людині, в яку ви давно закохані. Чудово складеться закордонна подорож, особливо, якщо ви вчасно зібрали всі документи і купили квитки (мабуть, зірку, яка цього місяця відповідає за гороскопи, астрономи нарекли “Капітан очевидність”).

Наприкінці грудня Близнюки-бандерівці можуть зустрітися з особою, в яку колись були закохані. Якщо до цього ви вже встигли виконати першу рекомендацію зірок, то тримайте себе в руках.

Ракам-бандерівцям зірки радять в грудні прикрасити свої клешні якимось новими лахами. Не скупіться, у вас достатньо сил і засобів для цього, а дещо із старого гардеробу можна вже сміливо пускати на маскувальні сітки для бронетехніки.

В роботі, щоб не робити один крок вперед і два кроки назад треба швидко рухатися – пам’ятаєте, ще Люіс Керол (ще той козак!) писав, що для того, щоб встояти на місці треба дуже швидко бігти.

Левам-бандерівцям зірки радять в грудні розпрягти свого коня, залишити його в стайні і самим вдома залишитися – дальні поїздки цього місяця – не ваше.

Але доля не дарма залишає вас вдома – прийшов час покращити стосунки з побратимами, стати більш чуткими та уважними. Це допоможе і вам почуватися більш щасливими.

Дівам-бандерівцям в грудні зірки радять уважніше ставитися до слів: як до своїх, так і до обіцянок оточуючих. Вам, чесним і прямолінійним важко повірити, що хтось може патякати просто заради того, щоб тішитися зі свого чудового голосу, але як то кажуть, півень красиво співає, але яйця несе курка. Тримайтеся ближче до тих, хто працює більше, ніж базікає.

Щоб досягти успіху в роботі, доведеться проявити прямо таки дива наполегливості. Але це вам буде не важко, ви й самі знаєте

Терезам-бандерівцям в грудні конче треба взяти курс на здоровий засіб життя, тож залиште свого коня в стайні, і давайте – пішки, бігом чи будь яким прийнятним для вас алюром. Це вас привчить до порядку і дисциплінує, щоб ви могли завершити усі важливі справи до початку Нового року.

Настав час всерйоз взятися за кар’єру, можливо зірки навіть будуть поблажливі, якщо започаткуєте власний бізнес.

В сімейних справах зірки радять вгамувати внутрішнього генерала і припинити виховання особового складу вашої криївки. Навіть якщо він складається з трьох тарганів, павука Кеші та кота Мурчика.

Скорпіони-бандерівці в грудні мріятимуть про повноцінний відпочинок. І в принципі, мають право, враховуючи що в стані ворога останній місяць горіло-палало саме через їхні заслуги. Але, це право ще треба буде обґрунтувати перед командуванням – бо там також всім подобається, як через вас палає, хто ж таку чудову людину відпустить?

Як дійде до особистого життя, не забутьте переключитися на нього з роботи, бо близькі вже відчувають, що ви і їх підозрюєте у шпигунстві, сепарстві та інших гріхах, страшніших за смертні. Якщо будете добре поводитися, в кінці грудня отримаєте дуже хорошу звістку.

Стрільцям-бандерівцям в грудні треба обережніше керувати своїм танком, бо на дорозі можуть бути дрібні перешкоди у вигляді оленів, в тому числі – за кермом легкового транспорту. Разом із тим, наполегливо рухайтеся до поставленої мети – зірки кажуть, що цього місяця ви зможете досягти успіху і покращити свої фінансові справи. Навіть настільки, що напередодні новорічних свят зможете непогано скупитися на ярмарку.

Козерогів-бандерівців зірки попереджують, що грудні їм доведеться розраховувати тільки на себе. Тож, якщо збираєтеся в бій, не забутьте про додатковий БК, якщо витрачати гроші – не сподівайтеся на позику, а в справах сердешних

… Ну, тут можливі ще певні послаблення. Якщо зможете приборкати свою природню жагу до доведення всім своєї правоти.

Щоб упорядкувати внутрішній стан і скерувати енергію в мирне русло, зірки радять влаштувати генеральне прибирання або записатися в тренажерний зал

І зробити прибирання там, ги-ги

Водоліям-бандерівцям в грудні здаватиметься, що їхнє життя котиться шкереберть. Зірки вважають, що наразі найкращим рішенням буде дочекатися, коли воно прокотиться повз вас і ухопити за виступаючі деталі. Взявши життя в свої руки, надайте йому тієї форми, що вам треба і користуйтеся ним як хочете.

Ну а шо а вам ще зірки можуть сказати, коли ви зовсім зневірилися? Все буде добре. Чесне бандерівське.

Рибам-бандерівцям в грудні треба буде дослухатися до голосу розуму, а не серця, якщо, звісно, вони хочуть привести своє життя до ладу. Зірки радять більше слухати і менше говорити, на людях більше посміхатися (нехай навіть спочатку той звірячий оскал і лякатиме трохи людей) і казати оточуючим приємні речі.

Розповсюджуючи таким чином добро і позитив ви відчуєте, як він потроху приходить і у ваше життя. А ще в грудні можете сподіватися на підвищення по роботі чи премію.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини