Бабак Тимко спрогнозував прихід теплої весни через шість тижнів

2577

Пухнастий віщун дав щорічний погодний прогноз і несподіване передбачення.

2 лютого в світі відзначають День бабака, передає Ukr.Media. Зазвичай у цей день прийнято спостерігати за проснувшимися бабаками: якщо вийшов з норки, не побачив свою тінь і не сховався, значить – скоро весна. Ця традиція прийшла до нас із США і Канади і добре прижилася! Сурков у нас багато – і природі, і в зоопарках, і на биостанциях. Тому в Україні є навіть кілька народних пухнастих синоптиків. Головними вважаються львівська Маруся і харківський Тимко. Миготять новини і про запорізьких, миколаївських провісниках. До речі, раніше за всіх в цьому році прокинулися саме миколаївські бабаки, відразу після новорічних свят.


“Чи є життя на Марсі – науці про це не відомо”

Наука досі не відповіла на животрепетне питання про населеність сусідніх планет. Може, розповість пухнастий провісник Тимко?

Бабак Тимко влаштувався в селі Гайдари на біостанції Харківського національного університету ім. Каразіна. Щороку в честь бабака тут влаштовують справжнє свято, а його кульмінація – погодний прогноз від Тимка. За повір’ям, якщо день похмурий і бабак не бачить своєї тіні і спокійно залишає нору — зима скоро закінчиться, і весна в цей рік очікується рання. Якщо ж день сонячний і бабак бачить свою тінь і ховається назад у нору-буде ще шість тижнів зими. Сонця над Харківською областю сьогодні, 2 лютого, не було, а значить весна буде рання. І через шість тижнів вже буде тепло.

Але, крім погоди, бабаку задають і більш глобальні питання. Так, у цьому році у Тимка запитали “чи є життя на Марсі?”. Виявляється, життя на Марсі є! Перед звіром поставили дві таблички – “Є життя на Марсі” і “Немає життя на Марсі” – провісник вибрав перший варіант.

6-го числа на орбіту червоної планети запланований запуск найважчою в світі ракети Falcon Heavy – про це повідомив глава SpaceX Ілон Маск. Ну, а оскільки раніше Ілон Маск заявляв, що незабаром відправляться на Марс і перші переселенці, то інформація про населеність їх нового будинку доведеться як не можна до речі.

Династія провісників

І прогнозам харківського віщуна можна вірити. Так, в минулому році Тимко напропрочил Україні безвиз саме в 2017 році, а в 2016 -му – нестабільний курс долара.

Беззмінний доглядач Тимка доктор біологічних наук Віктор Токарський розповідає, байбак Тимко II, передбачив нам долар і безвиз, вже пішов на пенсію. Але в минулому році він одружився, сурчиха Лариса народила йому двох дітей. І ось сьогодні провісником був син Тимка ІІ – Тимко III. Так що справа династії триває. Новий провісник досить активний. Коли його діставали з будиночка не втікав, але явно показував, що незадоволений. Наглядачі кажуть, що бабак і не засинав у цьому році з-за теплої зими. Але оскільки не виспався, то ще піде поспати – шкоди тварина від такого перерваного відпочинку не отримає.

А взагалі Тимко III досить активний хлопець, любить грати і бігати, от тільки на руках сидіти не любить.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини