Астролог назвав знаки Зодіаку, які ніколи не стануть багатими

1586

Серед знаків Зодіаку є такі, серед яких найчастіше зустрічаються бідні люди. Вони б’ються, як риба об лід, а гроші до них особливо не йдуть.

Астролог Влад Росс у коментарі “Главреду” назвав п’ять знаків Зодіаку, які ніколи не стануть багатими.

Овен. Цьому знаку Зодіаку гроші даються з великими труднощами. Якщо у Терезах Сатурн в сприятливому положенні, то в Овні – навпаки, “падаючий” Сатурн. Через це Овен може швидко розбагатіти й так само швидко “прогоріти”.

Риби можуть досягти фінансового успіху тільки через кохання і коханців. А так гроші до них особливо не йдуть. Але Риби і не особливо вибагливий знак Зодіаку. Це – небесний знак, як і Водолій.

Риби та Водолії в цьому плані дуже схожі: вони не прив’язані до грошей, гроші не є точно тим, що їх найбільше турбує в житті. Багатств представники цих двох знаків взагалі не прагнуть.

У Водоліїв часто трапляється так, що сьогодні вони казково багаті, а завтра втрачають частину свого стану. Але особливість Водоліїв у тому, що вони особливо не переймаються.

Взагалі Водолії постійно щось вигадують, затівають якісь афери, їм весь час вдаються якісь несподівані прокрутки, які виявляються вигідними для них. Треба визнати, Водолії – великі авантюристи й аферисти. Але їхній успіх – не стійкий і не стабільний. Це традиційна історія: Водолій може за рік-два озолотитися, а потім все швидко втратити; він може за рік сколотити стан, враз заробити за короткий термін більше, ніж за все своє життя.

Не затримуються гроші й у Близнюків. Це – дуже рухливий і вітряний знак Зодіаку. Це – знак повітряної стихії. Утримати гроші у своїх руках Близнюкам дуже складно.

Леви теж рідко стають багатіями. Незважаючи на те, що Лев – це царський знак Зодіаку, йому складно заробити гідні гроші, тому що представники цього знаку – найбільші шопоголіки, витрачають наліво і направо. Якщо в гороскопі у жінки Венера у Леві, то з такими дуже складно: вони вимагають великих дорогих подарунків, в них потрібно серйозно інвестувати. Крім того, Леви, отримавши багатства, можуть просто розоритися з часом. Під знаком Лева народилися багато голлівудських акторів: незважаючи на те, що у них колосальні гонорари, вони їх легко і швидко спускають в нікуди.