Антивіковий догляд для обличчя. ТОП-5 засобів

1628

Усім відомо, що шкіра обличчя потребує постійного догляду. Але якщо у 25 років вистачало звичайного зволожувального крему, то після 40 боротьба за молодість та привабливість шкіри потребує серйозних заходів.

Щоб забезпечити якісний антивіковий догляд для обличчя, рекомендуємо завітати на сайт www.yves-rocher.ua. Тут можна знайти денні і нічні креми, сироватки та засоби для контуру очей, що виготовляються лише з натуральної сировини. Щоб вибрати ідеальні засоби Yves Rocher, можна пройти онлайн-діагностику шкіри обличчя на сайті або скористатися допомогою досвідчених консультантів. Yves Rocher – це широкий асортимент, висока якість та оперативна безкоштовна доставка.

Яким має бути склад антивікової косметики?

Формула антивікової косметики розробляється таким чином, щоб перешкоджати старінню клітин шкірного покриву. Добре, якщо у складі будуть міститися:

  • вітаміни С, Е;
  • ретинол;
  • коензим Q10;
  • фільтр SPF.

Вітаміни С і Е прискорюють процеси обміну, що перешкоджають окисленню клітин. Дуже великий вміст вітаміну Е мають олія пшеничних зародків, жожоба, тож добре, якщо вони будуть присутні у складі.

Ретинол здатен боротися з сухістю шкіри та загоювати невеликі рани, також він провокує запуск процесів відновлення у клітинах.

Коензим Q10 уповільнює процеси старіння, запускає процеси активної регенерації клітин та захищає обличчя від негативного впливу навколишнього середовища.

Засоби з фільтром SPF рекомендується використовувати протягом усього року, він захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання.

ТОП-5 засобів антивікової косметики

Якщо ви помітили у дзеркалі перші зморшки, саме час замислитися про антивіковий догляд та придбати найкращі засоби.

Крем

Анти-ейдж крем містить кислоти, вітамінний комплекс та цінні мінерали. Найбільшу ефективність мають саме нічні креми, які не тільки оновлюють шкірний покрив, але і насичують його вологою та киснем. Існують креми для області навколо очей. Шкіра тут особливо ніжна та тонка, що робить її вразливою перед зморшками.

Сироватка

Містить високу концентрацію активних речовин: коензимів, еластину, колагену.

Скраб

Забезпечує ефективне очищення шкіри, допомагає порам розкриватися для зволоження.

Термальна вода

Нормалізує кислотний баланс шкіри, зволожує та тонізує.

Активатори

Це допоміжні засоби з догляду, що підсилюють дію крему. Правильний антивіковий догляд забезпечить неперевершений вигляд та молодість вашої шкіри.

 

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини