Alina Pash відповіла, звідки у неї “підроблена довідка” про відвідання Криму

1402

Переможниця нацвідбору на Євробачення 2022 Alina Pash (Аліна Паш) відповіла на звинувачення Сергія Стерненка щодо підробки документів про в’їзд на територію окупованого РФ Криму. Співачка пояснила, що довідку запросив представник її команди, бо вона в цей час хворіла.

На відповідні дії виконавиця дала письмовий дозвіл. Допис, де зірка прокоментувала звинувачення в свій бік, з’явився на її сторінці в Instagram, – пише Оbozrevatel

Артистка також додала, що відповідь від ДПСУ прийшла не одразу, тому процес передачі документів “Суспільному” затягнувся майже до самого національного відбору.

“Я хворіла, тому дала письмовий дозвіл представнику команди запросити довідку від Прикордонної служби України. По довіреності було надіслано цей запит, відповідь прийшла досить пізно, майже в день відбору. Представник моєї команди відразу надав докази “Суспільному”, – йдеться в повідомленні.

Alina Pash прокоментувала звинувачення Сергія Стерненка

Аліна Паш запевнила, що подала ще один запит, аби отримати довідку в свої руки та довести, що вона не порушувала закон України. Відповідь від ДПСУ виконавиця пообіцяла одразу опублікувати в своїх соціальних мережах.

Окрім цього, переможниця нацвідбору звернулася безпосередньо до Сергія Стерненка, натякнувши, що він не має доступу до державних баз даних і не міг “пробити” її.

“Наскільки мені відомо, подібну інформацію прикордонна служба може надавати за запитом фізичної особи про себе особисто, за запитом суду чи за адвокатським запитом. Який із них, мені цікаво, робив пан Стерненко?” – написала вона.

Аліна Паш пояснила, звідки в неї довідка від ДПСУ

Нагадаємо, що напередодні Стерненко заявив, що з власних джерел дізнався справжній маршрут Аліни Паш до окупованого півострова. Він стверджував, що артистка спершу полетіла до Москви, а звідти російськими авіалініями вирушила до Криму.

Відповідно її довідка про перетин кордону через КПВВ “Чаплинка”, зі слів Сергія В’ячеславовича, є сфальсифікованою.

Раніше Сергій Стерненко стверджував, що довідка Аліни Паш підроблена

“Суспільне” одразу відреагувало на нову інформацію, надіславши повторний запит ДПСУ, щоб прояснити ситуацію. Пізніше творці національного відбору запевнили, що поки не отримають офіційну відповідь, контракт з переможницею не буде підписаний.

"Суспільне" чекає відповідь від ДПСУ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини