Аліна Гросу 20 років тому і зараз: як змінилася співачка

1692

1999 року чотирирічна Аліна випустила свій перший кліп на пісню “Лето”.

Українська та російська співачка Аліна Гросу від раннього дитинства знала, що буде співачкою.

Так, артистка заявила про себе, як про зірку ще у чотири роки. Артистка зачарувала фанатів своєю харизматичністю, красою, ніжним голосом та милими пісеньками. З роками образи Гросу ставали все відвертішими та ефектнішими.

Редакція сайту ТСН.ua пропонує пригадати, як змінилася виконавиця за 20 років.

А пісню “Бджілка” знає ледь не кожен меломан. Тоді Гросу постала перед першими прихильниками з кучерями в образі грайливої дівчинки.

У сім років Аліна Гросу переїхала з рідних Чернівців до Києва та стала професійно працювати в шоубізнесі та співпрацювати з популярними музикантами.

Аліна Гросу_13

Аліна Гросу_15

У підлітковому віці артистка постала з іншою зачіскою, втім, з натуральним кольором волосся. Вбрання Гросу з кожним роком ставали дедалі відвертішими.

У 15 років артистка поїхала підкорювати Москву та вступила до університету кінематографії. На четвертому курсі навчання знаменитість вирішила поекспериментувати з іміджем та змінила колір волосся.

2015 року Аліна приголомшила зміною образу. Так, співачка перефарбувалася в білявку. Змінилося і обличчя зірки, втім, будь-які хірургічні втручання Гросу заперечує. Артистка почала демонструвати свою фігуру в яскравих луках з різними розрізами та вирізами.

Аліна Гросу_4

View this post on Instagram

Объявляю конкурс:) Многим из нас в жизни разбивали сердца… но мы всегда оставались сильными и быть может никогда не рассказывали свои истории никому.. но я хочу поддержать каждого из вас❤️ У меня тоже такое было…и не один раз… Расскажите в посте свою историю разбитого сердца и болезненной любви (до 29 декабря) а 31.12.2019 я объявлю победителя!))…для тех, кто расскажет, я в обязательном порядке организую фан-встречу в Киеве.. а один счастливчик получит приз – перезагрузку для поднятия самооценки (салон красоты, новый лук и ужин со мной)💕💕💕 Отмечайте посты хэштегом #перезагрузкасгросу А под этим постом выбирайте лучшую фотку:) #выбирайгросу 1|2|3 ?)

A post shared by GROSU (@alina_grosu) on

View this post on Instagram

С днём КИНО, дорогие мои друзья❤️ пусть с каждым годом наш кинематограф становится лучше, качественнее, душевнее, конкурентноспособнее и профессиональнее. Пусть искусство в нем стоит на первом месте, пусть покоряет сердца всего мира🙌🏼 Новых идей, новых героев, новых взглядов и бесконечного развития молодым и не молодым талантам ❤️ P.s. В какой ещё роли вам бы хотелось увидеть меня?😊

A post shared by GROSU (@alina_grosu) on