Абсолютні Чемпіони Світу: 9-літні спортсмени зі Стрия підкорили Париж

4107

11 грудня, голова Львівської ОДА зустрівся із учасниками ансамблю естрадного танцю «Пролісок» Стрийського районного дому Давидом Комарницьким і Ангеліною Черковською, які стали абсолютними Чемпіонами Світу в європейській та латиноамериканській програмах зі спортивних танців в категорії Ювенали 1

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Обом спортсменам по 9 років. У парі вони танцюють лише 5 місяців. Діти тренуються у Ірини Марюк у Клубі спортивного бального танцю «Пролісок» (місто Стрий).

Танцівники, разом із батьками, поділились враженням від підготовки та участі у змаганнях. Натомість очільник області привітав переможців та побажав подальших звершень у спортивних змаганнях.

«Ви — гордість Львівщини та України. Ми завжди за вас вболіваємо і пишаємося вами», — наголосив голова Львівської ОДА, та побажав подальших звершень у спортивних змаганнях і вручив Давиду Комарницькому і Ангеліні Черковській герб Львівщини.

Чемпіонат “Open World Championships-2018” відбувався 6–9 грудня у столиці Франції — Парижі. 8 грудня спортсмени здобули перемогу в латиноамериканській програмі, а 9 грудня стали найкращими у європейській програмі. Давид Комарницький та Ангеліна Черковська стали єдиною парою з України серед усіх категорій, яка отримала такі високі звання.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини