“А шо я зроблю!” У Сумах не хотіли зупиняти тролейбус, щоб врятувати непритому людину

1475

Кондуктор ходить, переступає, пасажири мирно їдуть”, – описав очевидець подію.

12 квітня в Сумах співробітники міського транспорту не хотіли зупиняти тролейбус і викликати швидку для пасажира, який знепритомнів у салоні, щоб не збитися з графіка.

Микола Могильов / Facebook

Про це повідомив в Facebook місцевий житель Микола Могильов, – пише ТСН

Микола Могильов / Facebook

“Кондуктор ходить, переступає, пасажири мирно їдуть […] На зауваження пасажирів кондуктор не реагує, точніше реагує, але ось фраза дослівно: “А шо я зроблю! Доїдемо до кінцевої – висаджу!”. На питання: “Де сів чоловік?” – відповіді немає, ніхто не знає. Намагаємося кондуктору втовкмачити: “А раптом він не п’яний, а раптом інсульт!” Жодної реакції! Кажу: “А якщо помре в салоні! Ви ж відповідаєте за людей!”. І знову: “А шо я зроблю!” Помацав пульс… є… Вже слава Богу! Посадили чоловіка на сидіння. Він у непритомному стані. Почали просити зупинити тролейбус і викликати швидку. Відповідь: “Ні, ми ж з графіка вийдемо!”, – описав ситуацію чоловік.

12 апреля 2018 года, 17:50 троллейбус № 053, маршрут №7, Покровская площадь. Сажусь. В салоне на полу лежит мужчина. Не…

Gepostet von Николай Могилев am Donnerstag, 12. April 2018

Могильов розповів, що пасажири викликали “швидку”, лікарі якої просили зупинити тролейбус, “оскільки ганятися по місту ніхто не буде” і пообіцяли приїхати за 5 хвилин.

Микола Могильов / Facebook

Після чого водій, “проходячи повз двері кинув фразу в салон, що далі не поїде маршрутом, а їде в депо, без пасажирів!”

Водночас, за словами Могильова, водій і кондуктор не робили спроб надати допомогу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини