А мнє харашо с тобою: Олег Винник під зливою дав наймасштабніший концерт у своїй кар’єрі (фото, відео)

13294

20 тисяч львів’ян співали хіти артиста в унісон.

фото: ТСН

Український співак Олег Винник, минулої суботи дав наймасштабніший концерт у своїй кар’єрі, – пише ТСН

У рамках концертного туру “Ти в курсі” музикант подарував грандіозне шоу мешканцям Львова. Артист виступив на стадіоні “Арена Львів”, зібравши близько 20 тисяч глядачів. Просто неба співак порадував шанувальників своїми беззмінними хітами, прем’єрами нових композицій, доброю душевною атмосферою і яскравим світломузичним перфомансом.

фото: ТСН

Для виконавця і численної фан-зони не стала на заваді навіть злива. Глядачі в унісон співали улюблені хіти артиста “Ніно”, “Счастье”, “Вовчиця”, танцювали під запальні треки з нових альбомів Винника “Дари добро”, “Пчела Майя”, “Ты в курсе”, “Золота”, аплодували стоячи балад “Мати каже правду”, “Кто я”, “Передчуття”. Під бурхливі овації публіки артист чотири рази виходив на біс.

До сліз. Концерт Винника у Львові

До сліз. Концерт Винника у Львові. Переживаємо за місто Лева

Gepostet von Баба і кіт am Dienstag, 5. Juni 2018

Заради незабутнього шоу Винник привіз з собою десять фур зі світловою і звуковою апаратурою, а також величезними світлодіодними екранами, які заповнюють всю площу сцени. Кожна пісня супроводжувалася відео та світловими ефектами, які створюють неповторну атмосферу, що справило велике враження на глядачів. Над створенням видовищної програми працювали кілька десятків людей.

фото: ТСН

Зазначимо, всеукраїнський тур Олега Винника “Ти в курсі” включає більше десяти стадіонів країни. Наступні стадіонні концерти артиста відбудуться у Вінниці, Полтаві, Хмельницькому, Івано-Франківську, Білій Церкві, Одесі, Кропивницькому, Сумах, Рівному.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини