7 українських блогерів в Instagram, які надихають

2487

Чарівні та корисні сторінки, на які варто підписатися.

Серед безлічі сторінок в Instagram, де люди просто висвітлюють перебіг особистого життя, є ті, що мотивують творити, подорожувати, більше читати, зважуватися на зміни та дарувати свою любов.

1plus1.ua розпочинає серію матеріалів, що познайомлять із блогерами, які можуть стати вашими натхненниками у різних сферах життя.

@anamarkovych

Передусім надихає життєва історія Анастасії. Вона працювала в ІТ-сфері та згодом зрозуміла, що до цієї роботи не лежить душа. Зрештою, дівчина ступила на нову професійну стежку – і стала блогером. Їй вдалося створити цікавий, «закутаний» у затишок профіль.

На своїй сторінці в Instagram вона ділиться секретами успішного ведення блогу, цікавими замітками з власного життя, радить книжки (і не тільки) та замиловує гарними знімками (чого лише вартий її котик Куперок).

@vitalia_boyko

Профіль одеської художниці Віталії Бойко «пахне» морем. Та й не дивно, адже саме морські пейзажі надихають її на творчість.

Віталія малює на одноразових стаканчиках та повторює сюжети на фотографіях. Створення однієї такої робити забирає від двох годин до кількох днів.

Ця арт-сторінка сповнена «повітря» та яскравих барв, а після її перегляду хочеться творити щось прекрасне.

@annaremarchuk

Коли вам бракуватиме ніжності та краси, зазирніть до «саду» інста-фотографа Анни Ремарчук. Креативні композиції з квітів, які створює ця жінка, справді заслуговують на увагу.

«Якось я купила букетик підсніжників. Сестра відшукала вдома якісь старенькі, ще дідусеві, конверти і запропонувала щось із ними придумати. Я довго не могла зрозуміти, як це обіграти, доки не почала викладати різні речі для зйомки на підвіконні. Таким чином народилася моя серія знімків із конвертами і квітами», – розповіла Анна.

@litttle_l

І знову Одеса! Єлизавета Лаздіна залюбки проведе вас атмосферними вуличками старого міста, покаже цікаві деталі одеської архітектури та розповість історії про улюблені місця.

«Приємно, коли в місті, яке ти знаєш на пам’ять, дворики ще можуть дивувати та дарувати порцію натхнення», – пише вона.

Її профіль надихне вас любити та пізнати рідне місто.

@leonid.martynchyk

На перший погляд може здатися, що це блог про красиве життя красивого львів’янина. Але пірнімо глибше. Лейтмотивом інста-постів одного з найпопулярніших українських блогерів Леоніда Мартинчика є любов у різних її виявах. Цей профіль надихає робити те, що любиш, оточувати себе «речами з душею», подорожувати, тішити себе й близьких приємностями. Почитайте тексти Мартинчика – і ви це зрозумієте. До речі, мова його думок доволі гарна та лірична: відчувається, що Леонід пише вірші (навіть випустив свою поетичну збірку).

А ще це блог для естетів. Леонід має тонке відчуття кольористики. Це бачимо і в предметних фото, і в образі їхнього творця. Навіть колір своїх шкарпеток Мартинчик добере до кольору дверей собору, біля якого фотографується. Старання не марні – виходить стильно.

@museumsofukraine

Цей профіль надихає підвестися з дивану та влаштувати собі пізнавальний відпочинок. Його створила луганчанка Дар’я Бессонова, яка любить подорожувати Україною, відвідуючи культурні заклади. У музеях та галереях її камера фіксує цікаві експонати, відвідувачів, які їх розглядають, та особливості декору приміщень.

А почалося все з подорожі до Львова, де Бессонова разом зі своїм хлопцем побувала у Палаці Потоцьких. «Фотокарток і вражень було стільки, що стало навіть соромно постити таку кількість в Instagram, аби не заспамити всю стрічку», − розповіла вона. Так і народилася ідея створити акаунт, де будуть зібрані музеї України – «круті, але мало відвідувані».

@irinyurch

Ірина – одна з небагатьох українських блогерів, яка надихає читати книжки, ділячись короткими враженнями від прочитаних нею видань. У її профілі – багато книжок, теплих напоїв та смаколиків.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини