7 переваг туристичного Львова, якими ми можемо пишатись

1111
Львів

Завдяки тому, що за останні декілька років в Україні з’явились якісні лоукост компанії — літати закордон стало значно дешевше та простіше.

Все більше українців проводять літні та зимові відпустки в Європі, а то і в екзотичних країнах. Та не слід забувати, що і до нас так само приїздять туристи. І, наприклад, у маленькому затишному Львові їм дуже подобається. Чому саме? Ми знаємо, як мінімум, 7 причин:

1. Зручне транспортне сполучення

Міжнародні автобусні перевізники, бюджетні авіакомпанії — дозволяють зручно подорожувати як зі Львова, так і у Львів. В туристичну столицю України зручно дістатись із Польщі, Чехії, Німеччини. А звідти і далі планувати маршрути. Це дозволяє іноземним туристам, складаючи довгий маршрут, охопити і українське місто.

2. Доступний інтернет

Як не дивно, але саме в Україні з інтернетом виникає найменше проблем. Особливо у Києві та Львові — можна спокійно користуватись відкритими точками доступу і не турбуватись про гроші на рахунку.

3. Доступ до Карпат

Багато європейських міст можуть похизуватись тими ж благами, що є у Львові. Але з усіх цих міст можна за пару годин дістатись до прекрасних гірських вершин. При тому, зробити це можна на звичайній електричці, витративши 2-3 євро максимум!

Тож туристам, які залишаються у Львові на тиждень — легко відправитись на вихідні відпочивати у будиночку серед гід чи взагалі вибратись на природу з наметами. І якщо це рішення з’явилось спонтанно — воно не вплине надто на бюджет.

4. Кавова культура

Від старих атмосферних львівських закладів, до сучасних кав’ярень “третьої хвилі” — місцевим жителям є чим похизуватись перед кавовими гурманами. Стара “Вірменка” із простою міцною чорною кавою і наливками — це дух старого Львова, а сучасна “Альтернативна Кава” — новий привід пишатись розвитком у цьому напрямку.

5. Традиційна кухня

Не у всіх туристичних містах є такий великий вибір закладів з традиційною кухнею. Зазвичай це дорогі ресторани для туристів. У нас вони теж розраховані на туристів, як іноземних, так і українських. Але ціни і різноманіття — дозволяють стати експертом у традиційних українських стравах. При тому, кожен заклад старається знайти свою “родзинку”, продумує інтер’єр та тематику, тож знаходитись у них завжди приємно.

6. Ціни на туристичні послуги

Орендувати квартиру у центрі міста, харчуватись виключно у хороших закладах, а повертатись додому на таксі — таку розкіш можуть дозволити собі у Львові і українці. Тож для гостей із Європи, у порівнянні із їх цінами — це взагалі рай для відпочинку з комфортом.

7. Атмосфера міста

У кожного міста вона своя. А у деяких — така, що закохує із першого погляду. Львів — саме одне із таких міст. Вулиці, встелені бруківкою, розкішна архітектура та атмосферні ринки — надають місту європейського шарму. А кількість вуличних музикантів у теплий сезон — змушує гуляти по центру до пізньої ночі.

Тож якщо знайдете у далекій мандрівці іноземних друзів — ви знаєте куди їх запрошувати.

автор Вікторія Демидюк спеціально для vsviti.com.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини