7 мультфільмів для натхнення напередодні 1 вересня

28273

Добірка позитивних мультфільмів, які допоможуть натхненно підготуватися до 1 вересня.

Початок нового навчального року завжди викликає певне хвилювання. Його можуть відчувати і вчителі, і школярі, і батьки. І хоча літо ще триває, у їхніх думках все частіше з’являється слово «школа». Як вгамувати неспокій і з радістю чекати на 1 вересня? Насамперед, треба мати гарний настрій та натхнення, і тоді ви отримуватимете лише задоволення від навчального процесу. А де ж їх взяти? Звичайно ж, у мультфільмах!

Мультфільм «Школа зайців»

Головний герой стрічки – зайчик Макс, який звик постійно бешкетувати і порушувати правила. Через свою нерозсудливість він опиняється далеко від дому в геть незнайомому лісі. Там Макс потрапляє до незвичайної школи, де навчаються великодні зайці. Йому було дуже складно призвичаїтися до суворої дисципліни, чіткого розпорядку дня та постійних тренувань. Однак Макс зумів перебороти свою впертість і навіть більше – допоміг зайчикам захиститися від нападу злих лисиць.

Стрічка навчає глядачів призвичаюватися до нових обставин та разом з іншими людьми долати різні життєві негаразди. Її перегляд буде корисним і учням, і вчителям. Адже новий навчальний рік – це неабиякий виклик для кожного!

Анімаційна пісня «Перший день у школі»

Коротенька анімаційна пісенька знайомить глядачів із радощами та переживаннями маленького хлопчика, який збирається вперше у житті піти до школи. Дитина сповнена натхнення вчитися новому та знаходити друзів. Але ж усе нове так лякає нас своєю незвіданістю і загадковістю… Та завдяки підтримці рідних та доброті вчительки хлопчик впевнено долає своє хвилювання.

Стрічку варто показати насамперед молодшим школярам і дошкільнятам. Це дозволить налаштувати їх на позитивне сприйняття школи та навчання в цілому.

Мультфільм «Панда Бо їде до школи»

Анімаційний фільм розповідає про панду на ім’я Бо та її подорож до школи. Під час поїздки вона спілкується з іншими учнями та допомагає бабусі перейти через дорогу. А коли зламався автобус, наші креативні панди-школярі вигадують цікавий спосіб допомогти водію полагодити транспорт.

Стрічка нагадує про те, що креативне мислення і вміння знаходити спільну мову з іншими людьми можуть знадобитися нам будь-коли.

Мультфільм «Стеж за своїми почуттями»

Стрічка знайомить глядачів із повчальною історією про заздрощі та шкоду, яку вони приховують. У центрі розповіді – маленька дівчинка, яка постійно мала гірші результати у навчанні, ніж її сестра Санні. І ось, після чергової невдачі, дівчинка написала у щоденнику, що ненавидить сестру. Раптово її негативні емоції втілилися у жахливого монстра, який хотів нашкодити Санні. Та школярка вчасно зрозуміла, що вчинила неправильно і, попросивши пробачення у сестри, знищила монстра.

Історія нагадує таке актуальне для школи правило: ніколи не варто заздрити успіхам інших. А також вчить нас контролювати свої емоції та шукати порозуміння з іншими людьми.

Мультфільм «Диваки»

Мультфільм містить чимало кумедних, але дуже повчальних сюжетів зі шкільного життя. Головні герої стрічки – дивакуваті плюшеві створіння, які на власному прикладі показують, що навчання у школі дуже цікаве. Та, незважаючи на гумористичний сюжет, мультфільм нагадує, що у школі є свої правила і їх необхідно дотримуватися.

Стрічка чудово мотивує глядачів завжди шукати позитив у навчанні.

Маша та Ведмідь «Перший раз у перший клас»

За сюжетом мультфільму всім добре відома дівчинка захотіла навчатися у першому класі. Її друг Ведмідь самостійно облаштував класну кімнату і став першим учителем для Маші. На уроках дівчинка вчилася писати, читати і рахувати. А ще вона самостійно створила дивовижний корабель на уроці праці.

Мультфільм нагадує глядачам про те, що висока мотивація та зацікавленість навчанням допомагають нам досягати високих результатів.

Анімаційна пісня «Ми дружно йдемо до школи»

Весела пісенька передає почуття та емоції дітей, які після літніх канікул повертаються до рідної школи. Композиція нагадує школярам про необхідність сумлінно працювати і відповідально ставитися до навчання.

Мультфільм надихає цінувати шкільні роки та радісно проводити їх. Пісеньку можна легко розучити та заспівати зі школярами на уроці чи під час святкових заходів.

Неодмінно покажіть ці мультфільми школярам та колегам! Адже якщо почати навчальний рік натхненно, то він неодмінно пройде весело та успішно.

Джерело: naurok.com.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини