“28 років – а ця червона худоба досі ремигає жвачку совєтської ностальгії” – Остап Дроздов

858

“Незалежність – це не просто голий факт існування державності. В Африці теж є держави, але там досі бігають голодні діти з голими с*аками…”

Про це пише на своїй сторінці у Facebook український журналіст та ведучий Остап Дроздов:

“Мені мало самого факту державності. Цього мало. Для мене незалежність – це будівництво успішної української України, а не «улучшеной России» у виконанні мєстних малоросів.
Вдумайтеся: 28 років позаду. Це ціла вічність. Інші народи, які стартували в той сам час, що й ми, вже й забули, як виглядає советский человек. А ми, сучасне модерне безвізове покоління, досі мусимо махатися з радянськими бабульками, яким день побєди порохом пропах, і радянськими дідульками, які 23 февраля чекають паздравленій. 28 років – а ця червона худоба досі ремигає жвачку совєтської ностальгії. Ну скільки можна??
Я зустрічаю 28-й рік незалежності з відчуттям абсолютної змарнованості шансів. Цей народ, з цим юго-востоком, з цими прифронтовими колабораціоністами, з цими поціновувачами шарія, з цими ізбіратєлями медведчука – ні на що путнє не заслуговує. Мені найбільше шкода отих справжніх, ідейних українців, яких помістили в зоопарк у центрі Європи, в дистильований парк радянського періоду. Мій день незалежності – дуже тихий і приватний. Уся моя родина заплатила Сибіром за появу недолугої держави з недолугим насєлєнієм, тому 24 серпня я ставлюж ще одну галочку в переліку змарнованих років. Цивілізація визнає або прогрес, або зникнення. 28 років – це красивий пам’ятник на честь громадянскої ліні. Ліні творити справді прогресивну державу. Поки притомні будують, непритомна шваль споживає і переробляє під свій плінтус. Шкода лишень, що основними споживачами країни є непритомна шваль і плебей з мережі «Вконтакте» і серіалу «Свати». Мій день незалежності – це день усвідомленого спротиву проти тотальної дуралістики, яку нам нав’язують вищеназвані соотєчественніки”

Незалежність – це не просто голий факт існування державності. В Африці теж є держави, але там досі бігають голодні діти…

Gepostet von Ostap Drozdov am Freitag, 23. August 2019

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій