25 жовтня – день Єрусалимської ікони Божої Матері

3610
Єрусалимська ікона Божої Матері
Єрусалимська ікона Божої Матері

Сьогодні, 25 жовтня, віряни відзначають день Єрусалимської ікони Божої Матері.

Єрусалимська ікона Божої Матері – це одна з найвідоміших і найважливіших ікон. Образ вірно супроводжує християнство з початку часів. Вона зображує прижиттєвий образ Матері Божої і втілює риси її обличчя. За всю історію християнства Пречиста допомагала нашому народові у всьому: будь то хвороби або біди окремих людей або страшні епідемії.

25 жовтня - день Єрусалимської ікони Божої Матері
25 жовтня – день Єрусалимської ікони Божої Матері

До теми: Український вчений довів, що молитва змінює кров і дійсно лікує

Образ Богоматері був написаний святим Евангелистом Лукою на 15 рік після Вознесіння Господнього. Вважається, що даний образ був першим з 70 інших образів Божої Матері. З самого початку ця святиня мала оберігати ієрусалимську громаду. Вона вважається чудотворною і на це є безліч свідчень. Першим же дивом було зцілення преподобної Марії Єгипетської від пристріту.

За всю історію існування даного способу було багато випадків позбавлення різних недуг і лих. Перш за все, молитва перед ликом Богородиці допомагала від парaлічу, хвороб очей і навіть слiпоти. Були відомі випадки, коли загальна молитва до Єрусалимської Божої Матері зупиняла спалаху холeри і чуми. Також молитва може допомогти позбавити від нещасних випадків, пожеж.

Про що моляться Єрусалимській іконі Божої Матері?

  •  Найчастіше моляться перед напередодні неприємних подій, в скорботі чи зневірі;
  • Так як ікона цілюща, то багато просячи Богородицю допомогти позбутися від тілесних недуг;
  • Спільна молитва перед Пречистою здатна зупинити вторгнення ворогів;
  • Перед відправленням в довгу подорож або відрядження – як захист від труднощів в дорозі.

До теми: Чудодійні джерела України

Молитва:

«Пресвята Пані Владичице Богородице, надіє всіх, хто надіється на Тебе, Заступниця сумних, Відпочинок відчайдушних, вдів і сиріт Питательнице! Вислухай і помилуй нас, грішних і недостойних рабів Твоїх, з смиренням до пречистого Твого образу припадаючи: умоли, Милосердна Владичице, Сина Твого і Господа нашого Ісуса Христа, і нехай Він відверне від нас праведний гнів Свій, хай вибачить гріхи і беззаконня наші, яко да сподобилися чеснотою Його скінчити життя наше в покаянні і отримати милість Його з усіма обраними Його, яко благословив і препрославлений єси на віки віків. Амінь».

До теми: “Дякую тобі, солдате, за життя, за мирне небо…”- молитва маленької дівчинки розчулила всіх (відео)

За матеріалами: Радіо Максимум, Особлива

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини