16,5 тисяч пачок цигарок вартістю майже 1,5 мільйона гривень спалили в Ужгороді (ВІДЕО)

791

Це тютюнові вироби, які вилучила з початку року Закарпатська митниця ДФС. На території заводу «Турбогаз» конфіскат облили бензином і підпалили.

Результат пошуку зображень за запитом "на закарпатті спалили цигарки"
Фото: pershij.com.ua

Пачки цигарок, які розлетілися після вибуху парів бензину, члени комісії зі знищення закинули назад у вогнище. За декілька хвилин від них залишився тільки попіл. Разом із тютюном знищили вилучене на кордоні вино, загалом 21 пляшку: його просто вилили на землю. Такий порядок був визначений постановою Кабінету міністрів у 2002 році. Згідно з нею, конфісковані товари можна передавати в державні заклади або військовим, але цигарок і спиртного це не стосується, оскільки вони несертифіковані.

З початку року ці цигарки зберігалися на складах Закарпатської митниці. Їх вилучали з початку року в чотирьох пунктах пропуску – Солотвино, Дяково, Вилок і Лужанка. У найменших партіях було по кілька десятків пачок, а в кількох – понад дві тисячі. Щодо кожної суд прийняв окреме рішення про знищення. Знищувати конфіскований тютюн доводиться від двох до чотирьох разів на рік: лише за останній місяць у пунктах пропуску закарпатські митники вилучили близько 5 тисяч пачок цигарок.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини