Побив рекорд Платіні: Артем Довбик увійшов до історії чемпіонатів Європи

7265

Гол Артема Довбика, забитий на 121-й хвилині (120: 37) під час матчу збірної України зі Швецією, став найпізнішим забитим м’ячем в історії чемпіонатів Європи.

Про це повідомля УП з посиланням на Football.ua, Sport.ua.

Раніше рекорд належав легендарному французу Мішелю Платіні в рамках Євро-1984 у ворота Португалії (118: 53).

Також гол Довбика став другим найпізнішим забитим голом на чемпіонатах Європи взагалі.

Першість продовжує тримати турок Семіх Сентюрк, який забив на 122-й хвилині у чвертьфіналі Євро-2008 у ворота Хорватії (121: 01).

Крім того, нападник Довбик став наймолодшим автором забитого голу в історії збірної України.

Форвард Дніпра-1 відзначився в 24 роки і 9 днів, обійшовши Олександра Зінченка, який пробув наймолодшим голеодором менше двох годин.