12 січня – День доньки!

2105

Свято покликане підкреслити важливість дівчаток для сім’ї, а також зберегти теплими відносини вже дорослих дівчат і їхніх матерів.

У світовому святковому календарі є декілька днів, присвячених дочкам. Так, 12 січня відзначається Міжнародний день дочок. Також ЮНІСЕФ свого часу відвів останню неділю вересня для дня майбутніх матерів. В Україні більше прижився американський День дочки, який традиційно святкують 25 квітня. В цей день суспільство звертає увагу на труднощі виховання майбутніх жінок, складності взаємин в сім’ї і інші проблеми. У сім’ях же заведено збиратися за столом на святкову вечерю.

Історія Дня дочки

Святкування носить американське походження. Правда, в США – це день Праці дочок і синів. Специфіка заходи криється в тому, що в цей час батьки можуть привести з собою на роботу дітей. Там вони спостерігають, якими зусиллями їх мамам і татам даються зароблені гроші. Тим самим у дітей зростає повага до рідних і підвищується цінність грошей.

Це свого роду день «відкритих дверей». Для дітей це дійсно радісна і запам’ятовується подія – відвідати місце роботи своїх батьків, де для них проводять цікаві програми і захоплюючі екскурсії. Працівники показують своїх дітей начальству, а керівництво публічно дякує «маленьких» працівників за виконану роботу.

День дочки в Америці відзначається з метою підвищення поваги і уваги до дівчаток, як до членів сім’ї. Він допомагає їм підвищити власну самооцінку. За словами психологів, головна мета свята – привернути увагу держави та громадськості до актуальних проблем дівчаток підліткового віку, допомогти їм під час соціалізації методом освоєння професій, правової та психологічної допомоги в ряді проблем.

В Україні день дочки 2020 ми святкуємо з усім світом 12 січня і на цей день припадає святкування Всесвітнього дня Доньки.

***

Дана мені Богом в житті донька –
Яких багатств ще бажати?
Адже щастя є, я знаю точно.
Бути мамою – це благодать.
Моя кровинка, лише хочу я,
Щоб у тебе склалося життя:
Любов щоб зустріла велику,
Свій відхопила головний приз!
З душею і з радістю працювала,
Талант розкрила, не тая.
Людей недобрих цуралася.
І краще щоб була, ніж я!

***

Хто народився в цей день
Всіх на світі краше ?!
Скажімо: «Доню, це ти.
Радість, щастя наше ».
Для тебе на всій Землі
Сонце яскравіше світить.
Краще дочки немає, повір,
На великій планеті.
Нехай все ладиться завжди,
Світ нехай посміхнеться.
Все, що хочеться тобі,
Швидко вдається.
Щастя, радості, любові,
Життя без помилки.
Все навколо нехай розквітне
Від твоєї

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини