10 цитат Тіни Кароль, які надихають

3349

Її слова допоможуть пізнати свої інтонації.

8 березня відбулася прем’єра музичного фільму-сповіді Інтонації Тіни Кароль, у якому співачка розповіла досі невідомі таємниці свого особистого життя, а також поділилася порадами, як жінкам пізнати свої інтонації. Ми підготували для вас добірку із 10 цитат співачки, які надихнуть кожну жінку.

Про це розповідає 1+1.

1. Пізнати свої інтонації – те ж саме, що пізнати себе. Потрібно почати любите себе, свою роботу, тіло та життя.

2. Смерть зумовлена часом. Але ми вже говорили, що часу не існує, а отже, смерті у кохання не існує.

3. Моя самотність – моє натхнення. Щастя не буває багато. Ти щасливий у професії, але нещасний у коханні. Інколи це можна об’єднати.

4. Червона помада приховує сльози в очах. Це яскравий акцент та відволікаючий маневр, який допомагає сховати печаль і тугу. Ця помада стала символом жіночності, символом: «Я все ще».

5. Я черпаю свою сексуальну енергетику в самотності. Я не витрачаю її ментально і фізично. І всю свою пристрасть я віддаю на сцені, де відчуваю збудження.

6. Справжня Тіна Кароль – це Тетяна Ліберман, працьовита, вразлива і цілеспрямована студентка із музичного училища ім. Глієра. Вона давно зрозуміла, що самотужки повинна досягти успіху в житті.

7. Темно. Трохи світла. Тиша. І нікого. Це ідеальний стан. Ідеальний вечір. Аскетичність – це мій спосіб життя. Коло моїх друзів не збільшується, навпаки, звужується. Це погано.

8. Самотність переслідуватиме, навіть якщо я вийду заміж. Ти не можеш нічого із цим зробити. Не можеш перестати писати SMS на старий номер чи писати на свою ж пошту. Коли ти перестанеш почуватися самотньою? Для мене це запитання схоже на смикання за косички.

9. Я не люблю багатих чоловіків, зовнішній пафос. Це нерозумно, це самообман, це в нікуди. Я ще ніколи не зустрічала багатого аскета. Мені подобається спілкуватися з простими хлопцями, у яких немає грошей на маршрутку, на метро або на машину. У них більше правди. Але я за них плачу. Ось це я ненавиджу – що мені доводиться платити.

10. Співачка всередині мене – моя душа, головною місією якої є віддавати. І саме Тетяна Ліберман продюсує цю особистіть.Інтонації Тіни Кароль

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини