Українські гімнастки завоювали історичну медаль на чемпіонаті Європи (відео)

1098

З 16 по 19 травня в столиці Азербайджану – Баку пройшов чемпіонат Європи з художньої гімнастики, інформує УНН з посиланням на Федерацію художньої гімнастики України.

Передає інформацмйне агенство UNN.

Світлина від Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation.
Світлина від Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation.

Україну на цьому старті представили лідер збірної Влада Нікольченко, срібний призер чемпіонату Європи 2018 у команді Вікторія Онопрієнко і наша юніорська збірна команда в групових вправах у складі Вікторії Денисенко, Ніколь Красюк, Аліни Мельник, Валерії Голубкової, Дар’ї Щербакової і Софії Цибулі.

Високий результат у фіналі з 5 обручами показала наша юніорська збірна команда в групових вправах. З оцінкою 23,400 грації завоювали “срібло” в цьому виді, поступившись лише росіянкам. Третє місце зайняла команда Білорусі.

У фіналі з обручем Нікольченко допустила ряд помилок і зайняла лише 8 місце, проте блискучий виступ з коронними булавами (22,475) приніс їй “бронзу” змагань. Перше і друге місця в цьому фіналі посіли сестри-близнючки з Росії Аріна і Діна Аверіни.

Групповые-юниорки 5 обручей Финал – Чемпионат Европы Баку 2019

Вітаємо нашу юніорську Dream Team зі СРІБЛОМ 🥈 у фіналі з 5 обручами на Чемпіонаті Європи 🎉🎊!Це наша перша медаль на Європі серед юніорок-груповичок за весь період незалежності України.Також наші грації посіли 6-е місце у фіналі з 5 стрічками.===================================Поздравляем нашу юниорскую Dream Team с СЕРЕБРОМ 🥈 в финале с 5 обручами на Чемпионате Европы 🎉🎊!Это наша первая медаль на Европе среди юниорок-групповичек за весь период независимости Украины.Также наши грации заняли 6-ое место в финале с 5 лентами.===================================Congratulations to our junior team on winning a SILVER MEDAL 🥈 in the 5 hoops final at the European Championships 🎉🎊!This is our first medal at the Europeans in juniors groups for the entire period of Ukraine’s independence.Also, our gymnasts took the 6th place in the 5 ribbons final.1. Russia 24,4502. UKRAINE 🇺🇦 23,4003. Belarus 23,2504. Italy 22,9005. Estonia 22,5506. Azerbaijan 21,5007. Spain 19,9758. Lithuania 17,800

Gepostet von Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation am Sonntag, 19. Mai 2019