додому Новини Українські бодібілдери на турнірі Арнольда Шварценеґґера здобули 20 медалей

Українські бодібілдери на турнірі Арнольда Шварценеґґера здобули 20 медалей

На міжнародному турнірі Arnold Classic Europe, організованому відомим бодібілдером, актором та політиком Арнольдом Шварценеґґером, українці здобули дев’ять золотих, п’ять срібних і шість бронзових медалей. Про це повідомляє Спортивний комітет України.

У престижних змаганнях, які цьогоріч відбувалися в іспанській Барселоні, взяли участь 832 атлети з 51 країни, передає Український інтерес.

Серед українських спортсменів переможцями стали Вікторія Погрибняк (Women´s Physique over 163 cm), Віталій Плющ (Men’s classic bodybuilding over 180 cm), Олег Даниш (Men’s Physique up to & incl. 182 cm), Антон Папежук (Muscular men’s physique up to 175 cm та абсолютна категорія), Антон Ференц (Men’s Bodybuilding up to 95 kg), Катерина Стоянова (Women’s Bikini-Fitness up to & incl. 166 cm), Надія Столярова (Women’s Bodyfitness up to & incl. 158 cm) та Юлія Шикула (Women’s Bodyfitness over 168 cm).

Срібні нагороди отримали: Олександра Тарасова (Women’s Fitness up to 163 cm), Сергій Ткаченко (Muscular men’s physique up to 175 cm), Адам Козира (Men’s Bodybuilding over 100 kg), Марина Миц (Junior Women Bikini-Fitness up to 166 cm) та Наталія Прохорова (Master women physique open). Остання, до речі, здобула ще й “бронзу” (Women´s Physique over 163 cm).

“Бронзовими” призерами також стали Федір Хашалов (Men’s Fitness open), Ігор Кавалер (Men’s Physique over 182 cm), Євгенія Самойлова (Masters bikini-fitness 35-39 up to 164 cm), Дарія Шинкарова (Women Bikini-Fitness up to & incl. 169 cm) та Євгенія Пастух (Women’s Bikini-Fitness over 172 cm).

Окрім того, українські бодібілдери вдало виступили у межах Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro Show 2019 серед професіоналів Elite Pro. “Золото” взяли Оксана Оробець та Сергій Данілець, а Оксана Бригідир у категорії фітнес-бікіні виборола “бронзу”.

Турнір Arnold Classic бере свій початок з 1988 року. Його легендарний засновник Арнольд Шварценеґґер почав займатися бодібілдингом у 14 років. Конкурс є авторитетним серед бодібілдерів і порівнюється з чемпіонатом “Містер Олімпія”, чемпіоном якого був Залізний Арні.

А от Arnold Classic Europe заснували в 2012 році. Турнір відрізняється від традиційного тим, що на ньому робиться менший акцент на грубу силу. Замість цього вводяться змагання, аналогічні до змагань за титул найсильнішої Людини Світу. Наразі щорічні змагання Arnold Classic Europe транслюються телеканалами близько 85 країн світу.