Російськомовні пісні, фільми та книги заборонила ще одна область

62

Депутати Житомирської обласної ради у четвер, 25 жовтня, на черговому засіданні запровадили мораторій на публічне використання на території області російськомовного культурного продукту, пише УНІАН.

За відповідне рішення проголосували більшість депутатів Житомирської облради.

Рішенням пропонується запровадити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Житомирської області до моменту повного припинення окупації Російською Федерацією території України.

“Мова йде про заборону трансляції на території області російських фільмів, виступів російських акторів, тощо, оскільки у нас повинен бути український продукт, і не треба пропагувати російську мову, бо у нас є наша мова і має бути наша влада”, – заявили депутати.

Крім того, у цьому документі також пропонується ухвалити аналогічне рішення всім без винятку органам місцевого самоврядування Житомирщини. Також автори документа проситимуть Житомирську облдержадміністрацію створити міжвідомчу робочу групу для проведення роз’яснювальної роботи щодо вказаного мораторію.