Maruv назвала фаворита на Євробаченні та оголосила гастролі в РФ

4327

Maruv заявила, що більше не має наміру брати участь у нацвідборі на “Євробачення” та вважає, що цей конкурс вже застарів і неактуальний, передає УНІАН.

Переможниця українського нацвідбору на Євробачення-2019 Maruv, яка відмовилася представляти країну в Ізраїлі, розповіла про свої симпатії серед конкурсантів.

У прямому ефірі в Instagram знаменитість заявила, що планує подивитися номери всіх учасників музичного змагання, однак підтримує представника Росії Сергія Лазарєва.

“Буду підтримувати всіх. Не знаю, треба дивитися на номер, виступи. Зрозуміло, через мого доброго ставлення до Сергійка, і нас з ним класна, цікава спільна історія є, тому буду його підтримувати. Але, крім цього, хочеться подивитися інші виступи, підтримати тих артистів, які будуть робити крутий перформанс і щось цікаве”, – сказала виконавиця.

Maruv заявила, що більше не має наміру брати участь у нацвідборі на “Євробачення” і вважає, що цей конкурс вже застарів і неактуальний. “Ні, не піду. Все, досить. Я побувала на відборах на все життя. Спасибі за те, що підтримували мене, але ще раз піти на відбір я не наважуся. З темою конкурсу треба зав’язувати. Це вже пережила себе”, – констатувала співачка.

За словами Maruv, зараз вона знаходиться в Україні, але на початку квітня їде в Росію, оскільки там у неї заплановані масштабні гастролі і сольний концерт у Москві. Всеукраїнський тур вона пообіцяла організувати в кінці літа або на початку осені.