додому Подорожі Місця Літній відпочинок в Україні: куди поїхати на море

Літній відпочинок в Україні: куди поїхати на море

Якщо ви ще не вирішили, де будете проводити довгоочікувану літню відпустку, ми пропонуємо добірку місць в Україні, де є море, пляж і трохи туристів, пише Ukraine is.

Бердянськ

Бердянський курорт, мабуть, один з найпопулярніших на березі Азовського моря в Запорізькій області. Величезні пляжі і золотисті піски на дальній косі, всі види пляжних розваг, довга набережна і найбільше в Україні колесо огляду.

Варто подивитися:

бердянську косу, найбільше в Україні колесо огляду, дельфінарій, аквапарк і місцеві замки.

Де жити:

Готель та оздоровчий комплекс «Золотий берег», розташований на бердянській косі, відомій лікувальними грязями, багатою флорою і чудовими пляжами;

Готель «Камелот» знаходиться в районі ближньої коси, де рукою подати до гучних пляжних вечірок і аквапарку;

База відпочинку «Шико» знаходиться в самому мальовничому місці Бердянська – на лоні відкритого моря і живої природи; Також є можливість орендувати квартиру або кімнату.

Де поїсти:

Ресторан «Перлина» порадує приємною, легкою обстановкою і європейською кухнею;

Barracuda – це місце з видом на море біля моря, де смачно годують і розважають;

Ресторан «Прего» – відмінне місце для відпочинку біля моря в дружній компанії.

Генічеськ і Арабатська стрілка

Один з найвідоміших лікувальних курортів неподалік від Азовського моря. Тут можна спробувати різні лікувальні процедури в екологічно чистих умовах. У цих краях унікальні природні умови для оздоровлення.

Варто подивитися:

сафарі на острові Бірючий, цілющі гейзери, термальне джерело

Де жити:

Готель «Орхідея» – це готельно-ресторанний комплекс, де завжди затишно і атмосферно;

Гостьовий будинок «Аркадія» – відмінне місце поблизу моря на першій береговій лінії;

Гостьовий будинок «Будинок з посмішкою» знаходиться в 30 метрах від піщаного пляжу і надає широкий спектр послуг для відвідувачів.

Де поїсти:

Ресторан «Софія» пригощає стравами європейської та японської кухні, а також проводить вечірки і концерти;

«Миколай» – це кафе, де можна пообідати і відпочити в найспекотніший час доби;

Також рекомендуємо відвідати розважальний комплекс Golden Fish з танцями і караоке, і блискучої шоу-програмою.

Коблево

Коблево в Миколаївській області відмінне місце, як для помірного сімейного відпочинку, так і для активних молодіжних розваг. Аквапарк «Коблево» та інші розважальні заклади, ресторани і кафе, дитячі майданчики та ігрові кімнати зробили цей курорт популярним серед українців.

Варто подивитися:

аквапарк, цікаві екскурсії на виноробний завод «Коблево», фортеця, набережна, Кінбурнська коса

Де жити:

Готель «Сан Марино» – райське місце для комфортного літнього відпочинку. Вікна готелю виходять на море, тому милуватися світанками і заходами можна з ліжка;

База відпочинку «Дельфін» – це гостинне місце з дружньою атмосферою і різними бонусами;

Готель «Чорне море» розташований в 80 метрах від моря! Місця можна бронювати за місяць до поїздки, плануючи час і бюджет.

Де поїсти:

Суші-ресторан Vasabi.

Ресторан «Del mar»

Піцерія Milano

Затока

Затока – це саме серце Одеської області, куди щоліта з’їжджаються любителі приморського відпочинку з усіх куточків України. Тут дійсно є, що подивитися і чим зайнятися. Дістатися сюди можна з Одеського автовокзалу або на власному авто (що набагато зручніше). Варто подивитися: село Шабо, фортеця Аккерман, берегова лінія

Де жити:

Готель «Левко»

База відпочинку «Наталі»

Готель BNS

Готельний комплекс «Бриз»

Де поїсти:

Кафе «Фараон». Меню зі стравами європейської та домашньої кухні. Тут ви зможете не тільки смачно поїсти, але і приємно провести час;

Ресторан «Казка» – це місце для сімейного відпочинку і неймовірних одеських шашликів;

Клуб GoodZone знаходиться на самому березі моря в одному з наймальовничіших місць півдня України. Тут можна забронювати номер, перекусити і навіть потанцювати на заході

Каролино-Бугаз

Тут набагато менше туристів, в порівнянні з Затокою. Пляжі тут широкі, просторі, піщані. Вечорами стає тихо і спокійно, а над головою стелиться яскраве зоряне небо.

Де жити:

Заміський готель Bless Village

Готель «Чорне море Бугаз»

Де поїсти:

Ресторан «Аккерманська Рів’єра» порадує любителів комфорту і затишного інтер’єру. Фішка закладу в тому, що основне меню – рибне;

Ресторан «Ноїв ковчег» вважається одним з кращих в місті, завдяки майстерності свого шеф-кухаря, а також першокласному обслуговуванню;

Ресторан «Solar» – місце для того, щоб покуштувати гарної кухні, провести ділову зустріч або романтичне побачення.

Білгород-Дністровський

Білгород-Дністровський – це популярний курорт Одеської області, де розташована знаменита Білгород-Дністровська фортеця, яка відмінно збереглася до наших днів. Крім того, вздовж узбережжя лиману і Чорного моря знаходяться курортні селища з розвиненою інфраструктурою і широким вибором готелів: Сергіївка, Миколаївка і Курортне.

Варто подивитися:

фортеця Аккерман, берегова лінія.

Дністровський лиман

Де жити:

База відпочинку «Пелікан»

База відпочинку «Дельфін»

Міні-готель Magic Fly

Де поїсти:

Ресторан «Зелений шум» – це хвилинка спокою в активному і дзвінком місті;

Ресторан «Арго» – це якісна і смачна кухня з помірними цінами. Дуже добре підходить для проведення банкетів і торжеств;

Кафе «Монблан» представляє Акерманську, бессарабську і європейську кухню, знаходиться в центрі. Інтер’єр декорований елементами французького стилю.

Сергіївка

Сергіївка по праву називається «зеленим чорноморським курортом». По приїзді сюди можна відпочивати на березі Шаболатського лиману, віддаленого вузькою піщаною косою від Чорного моря. Такий вид відкривається – просто чудо! Тут особливий клімат, в якому поєднуються сухе тепле степове повітря з хвойними мотивами. Морський теплий бриз є лікувальним і ніколи не йшов на шкоду.

Де жити:

Готель «Адам і Єва»;

База відпочинку «Прибій»;

Готель «Пальма».

Де поїсти:

Ресторан «Музична гавань», де можна і поїсти, і приємно провести час;

Ресторан «Шабський дворик»;

Кафе «Експрес»

Кирилівка

Один з найвідоміших курортів на Азовському морі – Кирилівка, яка знаходиться між морем і двома лиманами (Молочним і Утлюкським). Тут можна оздоровитися лікувальними грязями, відправитися на косу з відкритим морем, поїхати в сафарі-парк або аквапарк. У Кирилівці величезний вибір розваг, серед яких туристи можуть знайти дискотеки і клуби, ресторани і лунапарк.

Де жити:

Готель «Левада»;

База відпочинку «Гаваї»;

Готель «Gulfstream».

Де поїсти:

Ресторан «Клеопатра»

Ресторан «Ріфьера»

Ресторан «Мальта»

Обитічна коса

Це місце входить в сотню чудес України. Невеликий півострів знаходиться недалеко від міста Приморськ в Запорізькій області. Поблизу коси розташована р.Обитічна, яка падає в море і Обитічний лиман, відомий лікувальними властивостями своїх грязей.

Де жити:

Пансіонат «Райдуга»

Міні-готель «Аврора»

База «Аркадія Голд»

Зручне розташування Обитічної коси дозволяє відвідати довколишні міста Приазов’я.

Де поїсти:

Кафе «Амбер»

Кафе «Рів’єра»

Кафе «Азов»

Азово-сиваський національний природний парк

Азово-Сиваський національний природний парк – унікальний природний комплекс північного Приазов’я. Також це акваторії Азовського моря, озера Сиваш та Утлюцького лиману. У тутешній воді містяться корисні мінерали і кислоти, солі хлористого натрію, магнію і калію. Сиваш відмежований від Азовського моря Арабатською стрілкою. Разом з нею і Перекопським перешийком він утворює кордон між Кримським півостровом і материком.

Варто подивитися:

«гниле море» – озеро Сиваш,

коса, Арабатська стрілка.

Де жити:

Апартаменти «Азов-Хаус»

Гостьовий будинок «Бірючий»

Вілла «Takidabay»

Джарилгач

Джарилгач називають Мальдівамі «по-українськи», адже це острів, розташований в Каркинитській затоці Чорного моря. Довколишній курорт Скадовськ давно називають дитячим курортом завдяки мілкому морю і воді з підвищеним вмістом йоду. Сам по собі курорт не має виходу у відкрите море, але бажаючі скупатися «по-справжньому» можуть на катерах дістатися на пляжі Джарилгача.

Кінбурська коса

Кінбурнська коса – улюблене місце відпочинку для жителів Миколаєва, Очакова та інших ближніх міст України. Дістатися сюди можна на катері по морю або на автомобілі. Кінбурнська коса має свій неповторний мікроклімат. З одного боку вона омивається морською водою, з іншого – прісними водами Дніпра. Відвідавши це місце, захочеться повертатися сюди знову і знову. Це відмінне місце для риболовлі та активного спорту.

Де жити:

База відпочинку «Кінбурн еліт»

База відпочинку «Таврія»

База відпочинку «Ларіна Дача»

Готель «Пелікан» Що стосується, всіма коханої Одеси, її можна і потрібно досліджувати нескінченно, особливо в жарку пору року. Найкраще заздалегідь скласти маршрутну карту з декількома привалами. Таким чином, вийде, що ви відвідаєте всі потаємні куточки поблизу Чорного моря та сходіть на екскурсії в довколишніх містах. Починати краще всього з Грибівки і далі по карті вздовж узбережжя до нових відкриттів і вражень.

Автор Аліна Кондратенко

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини