“Кривавий місяць”: незабаром розпочнеться найдовше місячне затемнення століття

1300

Місяць разом з Марсом, який наблизиться до Землі має можливість впливати на емоції, тому їх буде не легко контролювати.

У п’ятницю, 27 липня, відбудеться найбільше повне місячне затемнення за сто років. Це явище буде продовжуватися близько години та 43 хвилин. Про це повідомляє “УНІАН” з посиланням на СNN.

Назву “Кривавий місяць” дали тому, що повний місяць під час затемнення перефарбується у червоний колір. Проте колір місяця залежить від погоди. Він може бути ржавим, цегляним або червоним.

“Місяць не завжди знаходиться в ідеальному положенні згідно з Сонцем і Землею, тому ми не отримуємо місячного затемнення в кожному місячному циклі. Ви побачите, як сонця схід і захід Землі висвітлюють поверхню Місяця — на відстані понад 350 000 км. Якщо б ви були на Місяці, ви б побачили повне сонячне затемнення, оскільки Земля блокувала б Сонце”, – зазначив астроном з Дослідницької школи астрономії та астрофізики Австралійського національного університету Бред Такер.

Краще побачити місячне затемнення зможуть люди в Новій Зеландії, Африці, Європі, Азії та Австралії. А вже заключні етапи затемнення краще спостерігати в деяких частинах Південної Америки.

Зазначається, що “Кривавий місяць” викликає в людей страх. Оскільки з давніх часів люди вважали, що червоний колір надає кров нечесті. Таке затемнення люди сприймали, як передвісник нещастя. Повідомляється, що це явище вплине майже на всі знаки Зодіаку, проте найбільше на Тельців, Левів, Скорпіонів, Водоліїв. Місяць разом з Марсом, який наблизиться до Землі має можливість впливати на емоції, тому їх буде не легко контролювати.

Своєю чергою астрологи дали кілька порад на цей день: необхідно бути обережними, не сварилися, не думати про погане. У випадку, якщо ви відчуєте себе занепокоєним або знервованим, краще абстрагуватися від ситуацій.