Гурту KAZKA запропонували поїхати на Євробачення 2019 від України

10880

Після того, як гурт Freedom Jazz відмовився від участі в Євробаченні, представники Суспільного зробили пропозицію групі KAZKA.

Про це розповіла член правління Суспільного Олександра Кольцова, передає УНІАН із посиланням на “Вести”.

“Наразі представники групи KAZKA не відповідають, я написала їхньому музичному продюсеру Андрію Уреньову. – каже Кольцова. – Подивимося, що буде далі. Якщо вони відмовляться, тоді далі ми будемо обговорювати доцільність продовження подальших переговорів з іншими артистами з юристами та СТБ”.

“Мені здається, що сталося те, чого ми не хотіли, а саме – політизація конкурсу. Якщо надалі ми встановимо нульовий рівень толерантності та заборонимо українським артистам, які виступали в Росії або співпрацюють з російськими артистами, то боюся, що ніхто не захоче брати участь у такому конкурсі. Оскільки дуже багато артистів, які в минулі роки брали участь у нацвідборі, так чи інакше теж були якимось чином пов’язані з Росією – виступали або робили аранжування”, – зазначила Кольцова.

За її словами, навіть якщо виявиться так, що всі артисти, які виступали у фіналі нацвідбору на Євробачення, відмовляться брати участь у головному конкурсі, це все одно не стане приводом для яких-небудь санкцій, у тому числі штрафів з боку організаторів цього конкурсу.

“Якщо цього року Україна не представить свого артиста на Євробаченні, жодних штрафних санкцій не буде, оскільки ми будемо транслювати цей конкурс без нашого представника, – сказала Кольцова. – EBU оприлюднили досить чіткий меседж – розбирайтеся, а коли визначитеся, відправляйте”.